Teraz większość mówi o prywatnym życiu Michała Wiśniewskiego, a wszystko po to, że piosenkarz od niedawna wziął ślub po raz piąty. Wybranką stała dziewczyna z imieniem Paulina, z którą ona poznał się w Internecie. A od niedawna całe media dowiedziały się o tym, że Wiśniewski czeka na kolejne dziecko.

Z życiem prywatnym jest wszystko dobrze, natomiast nie warto zapominać o swojej karierze. Ostatnio wokalista zespołu Ich Troje wydał nowy teledysk z uczestnictwem swojej córki. Piosenka z nazwą "Skóra". Na przyszłość gwiazdor przygotowuje coraz bardziej interesującego, a właśnie ponownie połączył się z Mandaryną. Była żona Michała w 2003 roku była choreografką w zespole.

View this post on Instagram

Mandaryna? @marta.mandaryna

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Annę Muchę wyśmiały za wygląd na wyborach prezydenckich. Sporo negatywnych komentarzy

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na „stare śmieci” 🙂 Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! -informuje Michał Wiśniewski na swoim Facebook. 

Po kilku dobrych latach współpracy chciałbym serdecznie w imieniu całego zespołu podziękować za niezapomniane momenty...

Posted by Michał Wiśniewski on Tuesday, July 14, 2020

Adam Pieczyński żegna się ze stacją TVN. Postanowił zrobić podobnie jak i jego żona

Internautom bardzo spodobała się ta wiadomość. Widzimy sporo radosnych komentarzy:

  • Marta to super tancerka, dzięki niej zaczęłam swoją przygodę z tańcem. To prawda Michał, czasem to, co „stare” niezastąpione pod pewnymi względami  Powodzenia i trzymam za Was wszystkich mocno kciuki do zobaczenia miejmy nadzieje niebawem.
  • Mega się cieszę bo Marata zawsze robiła super mega choreografię i mega się rusza bardzo ją lubię i szanuję i cieszę się że wraca do zespołu.
  • Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę, że Mandaryna wraca do Ich troje. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę. Ich troje oraz ciebie Michale i Martę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com