12 lipca odbyła sie II tura wyborów z czego dowiedzialiśmy się, że prezydentem Polski będzie znowu Andrzej Duda. Specjalnie na tę okazje przyłeciała jego córka z Londynu, Kinga Duda. Ze swoim przemówieniem dziewczyna wzięła udział w wyborach prezydenckich. Chciała znajdować się w ten ważny dzień obok swojej rodziny. Kinga Duda bardzo starannie przygotowała się do przemówienia. Mówiła odważnie, trzymała się bardzo dobrze. O tym mozesz przeczytać w naszym artykule. 

Dorota Szelągowska w bikini. Naturalna i prawdziwa

Po tej napiętej chwili Andrzej Duda postanowił, że trzeba wziąć urlop. Teraz z całą swoją rodziną odpoczywa w ośrodku Mewa w Juracie. Paparazzi portalu Fakt24 złapali prezydenta Polski w tym momencie, gdy jeździł na skuterze wodnym ze swoją córką. Na wielkiej prędkości jeździł po wodach Zatoki Puckiej. Widać, że reszta idzie dobrze!

Andrzej Duda na odpoczynku z córką

Kuba Wojewódzki zdecydował się na jeden ważny krok. Zamieścił zdjęcie swojej dziewczyny bez odzieży

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Duda na odpoczynku (zdjęcia z portalu Fakt24)

Andrzej Duda (zdjęcia z portalu Fakt24)

Kinga Duda w mini sukience i różowym boa śpiewa i tańczy na scenie. O Kindze Dudzie zrobiła się głośno odkąd miała swoje wystąpienie na wiecu wyborczym podczas II tury wyborów prezydenckich. W wypowiedzi córka Andrzeja Dudy odniosła się do tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka. O tym szczegółowo przeczytać możesz w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com