Oliwia Bieniuk coraz bardziej nabywa popularności w polskim show-biznesie. Nastolatka aktywnie zajmuje się modelingiem. Córka Bieniuka i Przybylskiej coraz bardziej uczestniczy w różnych sesjach zdjęciowych, gdzie możemy zobaczyć, jaką piękną jest Oliwia. Dziewczynka aktywnie zaczęła prowadzić swoje sieci społecznościowe, właśnie z których dowiadujemy się o tym, co się dzieje w życiu 17-latki. 

Andrzej Duda na odpoczynku! Szaleje razem ze swoją córką

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Od niedawna Oliwia Bieniuk zamieściła zdjęcie ze swojego miejsca odpoczynku. Teraz znajduje się nad polskim morzem. Na swoim InstaStories podzieliła się zdjęciem tego, jak opała się na słońcu. Widać, że tylko co kąpała się na morze, jej włosy są mokre. 

Oliwia Bieniuk

Adam Pieczyński żegna się ze stacją TVN. Postanowił zrobić podobnie jak i jego żona

Ciekawe, nad czym się rozmyślała?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Wrzucił jej zdjęcie.  Niezadługo minie 6 lat, jak nie stało naszej ukochanej aktorki Anny Przybylskiej. Zmarła ona 5 października 2014 roku w Gdyni w otoczeniu swoich najbliższych osób. Zostawiła męża Jarosława Bieniuka z trzema dziećmi. Oliwia Bieniuk starsza córka teraz coraz bardziej jest podobna do swojej matki, dziewczynka często dzieli się swoimi pięknymi zdjęciami na swoim Instagram. 

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie z córką. Nareszcie matusia i córeczka razem. Joanna Krupa od niedawna stała mamą. Na świat pojawiła się kochana córeczka Asha Leigh. Ze swoim byłym mężem Romainem modelka nie doczekała się dzieci, rozstała się z nim w 2017 roku. A w 2018 roku pobrała się z amerykańskim biznesmanem Douglasem Nunes, który i jest ojcem dziewczynki Ashy. O tym szczegółowo czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com