W dzisiejszych czasach mało kto decyduje się na posiadanie licznego potomstwa.Kiedyś gromadka trójki, czwórki a nawet więcej dzieci była normalnością. Dziś raczej obowiązuje model rodziny 2+1 lub 2+2 i pies.

Ewa Mrozowska w szczerym wyznaniu o anoreksji

Izabella Łukomska-Pyżalska wiele lat temu dała się poznać, jako początkująca modelka. Jednak od czasu pierwszych wybiegów wiele się zmieniło. Dziś Izabella jest właścicielką dość pokaźnego konta i wiceprezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań.


Warto także dodać, że w ciągłym zainteresowaniu mediów jest też jej życie prywatne, bowiem obrotna i rezolutna businesswoman wychowuje szóstkę dzieci, których doczekała się z Jakubem Pyżalskim.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Izabella dodała ostatnio zdjęcie z rodzinnych wakacji. Na fotografii jest cała rodzina, czyli mąż oraz trzy córki i trzej synowie małżonków.

Kobieta postanowiła dodać także krótki opis...

Szóstka dzieci. Ostatnio coraz częściej spotykam się z ogromnym zdziwieniem i niedowierzaniem, że mam aż szóstkę dzieci. Ludzie nam gratulują, wypytują... Za granicą chyba nawet bardziej niż w Polsce. Miłe to, ale też przykre, że rodziny wielodzietne to obecnie tak ogromna rzadkość

Jak myślicie, jaki jest dziś powód tego że tak mało rodzin decyduje się na liczne potomstwo?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com