Rosyjski zespół "Tatu" w latach 90 korzystał się z wielkiej popularności. Dwie dziewczynki Julia Wołkowa i Lena Katina tworzyli z siebie piękny duet, który kochał każdy. Najbardziej ich znane piosenki, to: „Nas ne dogoniat" czy „Ya Soshla S Uma". W jakimś czasie byli plotki o tym, że one są dwie lesbijki, natomiast jak się później okazało, to był tylko zamiar ich menedżera. O prawdziwej miłości nie było mowy, tylko przyjaźń.

Anita Sokołowska na przymusowym urlopie

"Nigdy nie twierdziłyśmy, że jesteśmy kochankami. Nadal przecież bardzo się kochamy. Nic się nie zmieniło, a nasza przyjaźń trwa" - tłumaczyła Julia Wołkowa. W 2009 pojawił się ich ostatni album. A później ich piękny duet przestniał istniać. 

Teraz jedna z głównych wokalistek, a właśnie ta, która miała czarne włosy, całkiem się zmieniła. Julia Wołkowa coraz częściej probuje różnego typu zabiegów na swojej twarzy. Ostatnie jej zdjęcia w sieciach społecznościowych zdzwiło każdego. Wołkowa znacznie powiększyła sobie usta. Poza tym dobrze widać, że nie tylko usta sobie powiększyła, a i biust. Ciężko rozpoznać tę fajną dziewczynę, która kiedyś śpiewała w zespołe Tatu

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Oto nieudane biznesy gwiazd. Miała być fortuna, a wyszła z tego klapa

View this post on Instagram

💙💙💙

A post shared by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com