Karolina Pisarek otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki uczestnictwu w Top Model. Właśnie od tego momentu poznała prawdziwy smak pracy w polskim show-biznesie. Obecnie nie zbawia tempa i stara się zrobić wszystko, aby otrzymać "miejsce pod słońcem". Od niedawna w swoich sieciach społecznościowych pochwaliła się nowym angażem z programu Ameryka Express. Jako modelka na razie nie zdradziła, czym będzie się zajmować w programie Top Model. Niektóre zaczęli podejrzewać, że Pisarek chce zastąpić Joannę Krupę

Marcin Hakiel dostał pracę w „M jak miłość”. To była propozycja nie do odrzucenia

Joanna Krupa postanowiła skomentować tę sytuację. 

Od początku programu jestem prowadzącą. To jest moje dziecko, mój pierwszy program. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go prowadzić. To ja najbardziej byłam za Karoliną, jak była w programie. To ja ją promowałam, chodziłam z nią na ścianki jako "support" -powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z portalem Pudelek. 

View this post on Instagram

I am beyond grateful that I can be on @topmodelpolskatvn set doing what I love during these tough times when so many are losing their livelihood. My heart breaks for the world especially the USA as it seems we can’t contain this enemy. I pray there will be a solution sooner than later🙏🏻 but in the meantime we need to do our part and wear masks and follow the safety guidelines . Even though the death in the USA keeps going down the deaths should be zero but the media also needs to focus on that instead of just the number of cases. Before anyone asks .... we have a medic on set to make sure everyone is following the protocols otherwise there is huge fines. The production is taking social distancing very seriously on set. The crew wears masks and we are constantly disinfecting our hands while we are filming. We are taking it very seriously even though the issue is quite contained in Europe.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Do tego dowiadujemy się jeszcze o tym, że z Karoliną Pisarek pracuje teraz była menedżerka Krupy, z którą Joanna rozstała się po skandale. 

Takiej Ani Lewandowskiej jeszcze nie widzieliśmy. Trenerka wrzuciła swoje niekorzystne zdjęcie

Mój konflikt z jej menedżerką nie ma nic do tego - bardzo jej kibicuję. Widzę, że menedżerka Karoliny jest bardzo zdesperowana - wymyśla historie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie tylko o mnie, ale również o Michale Pirógu. Karolina prowadzi "Front Row" na TVN Player, dokładnie taką samą rolę miała w tamtym roku. Jest mi bardzo przykro, że ktoś próbuje niszczyć kontakt z osobą, w którą ja wierzyłam i promowałam. Bo bez "Top Model" Karolina by nie istniała. Takie zachowanie to brak szacunku i klasy -dodała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Ciekawe, czy rozwiąży się ten problem w przyszłości?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com