Jarosław Kuźniar, który jest polskim dziennikarzem i prezenterem zamieścił zdjęcie ze szpitala. Co się stało w gwiazdą? Dziennikarz opublikował w Twitterze zdjęcie łóżka ze szpitala i napisał zaniepokojony wpis.

Zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej wywołało sporo pytań w sieci. Na co zwróciły uwagę?

Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej dwie godziny bez ruchu, w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem nie oddychać. Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów -poinformował Kuźniar.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Na szczęście z Jarosławem jest wszystko w porządku. Po prostu zdecydował się na kolejne badania zdrowia. Na swoim InstaStory udostępnił listę badań, które przeszedł w czasie pobytu w szpitalu. Na rozpisce znajdziemy m.in.: pełne badania krwi, konsultacje lekarskie z kardiologiem, próbę wysiłkową, echokardiografię, USG jamy brzusznej, EKG czy RTG klatki piersiowej.

Julia Wieniawa na pięknych włoskich wakacjach.

Raz na 42 lata. Sprawdźcie, co w środku, skoro planujecie nowe życie. Wiem, że można nam mówić i mówić. Zawsze mamy coś innego w planach. Niby "może poczekać". Nie powinno. Mnie dopiero zmiana zawodowa dała czas na 12 godzin z lekarzami jednego dnia -napisał na swoim Instagram Jarosław Kuźniar. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com