Aleksandra Konieczna jest znaną polską aktorką, która zagrała w serialu "Na Wspólnej". Od niedawna gwiazda podzieliła się pięknym zdjęciem w swoich sieciach społecznościowych. Odważnie pokazuje swoje pośladki i wcale się nie wstydzi. Pod fotografią także odniosła się do swojego wieku.

Marian Opania zakochany od ponad 50 lat!

View this post on Instagram

I po debiucie pisarskim.Po pierwszym livie. Po pierwszym w życiu spotkaniu autorskim. Online! Kto mi powie, że to normalne?!! Kto mi zechce to wmówić? Prawie się poryczałam, że nie mogłam Was widzieć. Rówocześnie tyle gorących serc, uśmiechów, kwiatów, pytań do mnie płynęło. Dziękuję, dziękuję, jesteście wspaniali, i teraz już ryczę sobie bez obciachu pod kołdrą. Nieludzko tęskniąc za ludźmi. Niech " Anyżowe dropsy" wędrują do Waszych rąk, odciążają Wam głowy, rośmieszają, zaprzątają swym światłem, przesterowują uwagę, przynoszą ulgę. Na zdrowie. #anyżowedropsy #premiere #book @hardewydawnictwo #spłakanapisarka @royalsamoan #photos #liubovgorobiuk #ebook #tęsknota #to miss

A post shared by Ola Konieczna (@aleksandra.konieczna.official) on

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, autorką książki "Anyżowe dropsy", czyli pisarką, czyli te rzeczy, lans na body nie dla mnie, i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią. Może mądrze mówią... -napisała Aleksandra Konieczna.

View this post on Instagram

Mój facet pociągnął mnie na łódkę, ułożył na pomoście i mówi "dawaj śmiało, honey, inne mogą, ty też". O Jesus, ja jestem aktorką, utytułowaną, profesorką, autorką książki "Anyżowe dropsy", czyli pisarką, czyli te rzeczy, lans na body nie dla mnie, i nagle włączyła się pokusa, niespodziewana, kobieca, słodka, pachnąca, że czemu nie właściwie, raz się żyje, w górę serca, młodość nie ma metryki, tak mówią. Może mądrze mówią... #summer #kobieta #women #anyżowedropsy #womanity #anyzowedropsy #holiday #freetime #wakacje #bezmetryki @cecebeautyclinic #pokusa #acomitam @hardewydawnictwo #book #onlinebook #instagrambook #książkanaplażę #beach #plaża #wakacje #holiday

A post shared by Ola Konieczna (@aleksandra.konieczna.official) on

Ten wpis Małgosi nie spodobał się fankom. Wielu może czuć się urażonych

Trzeba się przyznać, że takie seksowne zdjęcie aktorki bardzo zachwyciło jej fanów i one nie odmowiły sobie napisać do niej kilka komentarzy:

Fantastyczne zdjęcie, piękna kobieta

Pięknie i zmysłowo

Brawa za odwagę!

Co za nogi piękne!

Jest pani piękną kobietą w środku i na zewnątrz. Zazdroszczę figury!

Piękną, dojrzała, niepowtarzalna i szalona. Brawo, pani Aleksandro

Jak wam odważne zdjęcie aktorki?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com