Klaudia El Dursi to 30-letnia półfinalistka „Top Model”, która od początku swojej przygody z programem wywołała szum wokół swojej osoby.

Klaudia El Dursi z „Top model” otworzyła sklep z ubraniami – ceny szokują

Klaudia już na castingu grała nieśmiałą krawcową, matkę Polkę, która wstydzi się swojego ciała. Nic więc dziwnego, że kiedy uczestniczka pokazało się jurorom w bikini, prezentując bardzo seksowne i umięśnione ciało, jurorzy oniemieli. Joanna Krupa nawet wręczyła kobiecie złoty bilet, który sprawił, że Klaudia od razu znalazła się w domu modelek.

Jednak im dalej program był emitowany, tym Klaudia coraz mniej wydawała się być skromną mamą.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

Na jaw wyszło także, że Klaudia ma na swoim koncie sesje w „Playboyu”, epizodyczne role w serialach i filmach, a także posadę „wodzianki” u Kuby Wojewódzkiego.

Mimo swojego bardzo kobiecego wizerunku, 30-latka zaszła bardzo daleko, bo dopiero została wyeliminowana przed finałem.

Zwycięzcą „Top Model” został Dawid Woskanian, ale Klaudii nie spodobał się taki werdykt widzów. Swoimi wrażeniami z finału Top Model podzieliła się z Super Expressem.

Sandra Dorsz -finalistka Top Model 2019! Co o niej wiemy?

No super, jakie to były emocje! Trochę jestem niezadowolona... Nie, nie powinnam tego mówić! Ja kibicowałam z całego serca dziewczynom. Liczyłam, że któraś z dziewczyn wygra. No, trochę jestem rozczarowana, ale Dawid też jest super - skomentowała El Dursi.

Co prawda, w jednym z zadań w programie doszło do spięcia między Dawidem, a Sandrą Dorsz i Klaudią, które uważały, że chłopak wcale nie pomaga im w konkurencji, w której stanowili jedną grupę. Jednak nie wiadomo, czy właśnie to wydarzenie wpłynęło na zdanie Kaludii.

Kto wygrał 8. edycję Top Model?

Tymczasem, czekamy na postęp kariery samej El Dursi. Może w końcu zamiast o jej kolorowej przeszłości, dowiemy się dla odmiany o jakieś kampanii reklamowej z jej udziałem?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com