Klaudia El Dursi to 30-letnia półfinalistka „Top Model”, która od początku swojej przygody z programem wywołała szum wokół swojej osoby.

Klaudia El Dursi z „Top model” otworzyła sklep z ubraniami – ceny szokują

Klaudia już na castingu grała nieśmiałą krawcową, matkę Polkę, która wstydzi się swojego ciała. Nic więc dziwnego, że kiedy uczestniczka pokazało się jurorom w bikini, prezentując bardzo seksowne i umięśnione ciało, jurorzy oniemieli. Joanna Krupa nawet wręczyła kobiecie złoty bilet, który sprawił, że Klaudia od razu znalazła się w domu modelek.

Jednak im dalej program był emitowany, tym Klaudia coraz mniej wydawała się być skromną mamą.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Na jaw wyszło także, że Klaudia ma na swoim koncie sesje w „Playboyu”, epizodyczne role w serialach i filmach, a także posadę „wodzianki” u Kuby Wojewódzkiego.

Mimo swojego bardzo kobiecego wizerunku, 30-latka zaszła bardzo daleko, bo dopiero została wyeliminowana przed finałem.

Zwycięzcą „Top Model” został Dawid Woskanian, ale Klaudii nie spodobał się taki werdykt widzów. Swoimi wrażeniami z finału Top Model podzieliła się z Super Expressem.

Sandra Dorsz -finalistka Top Model 2019! Co o niej wiemy?

No super, jakie to były emocje! Trochę jestem niezadowolona... Nie, nie powinnam tego mówić! Ja kibicowałam z całego serca dziewczynom. Liczyłam, że któraś z dziewczyn wygra. No, trochę jestem rozczarowana, ale Dawid też jest super - skomentowała El Dursi.

Co prawda, w jednym z zadań w programie doszło do spięcia między Dawidem, a Sandrą Dorsz i Klaudią, które uważały, że chłopak wcale nie pomaga im w konkurencji, w której stanowili jedną grupę. Jednak nie wiadomo, czy właśnie to wydarzenie wpłynęło na zdanie Kaludii.

Kto wygrał 8. edycję Top Model?

Tymczasem, czekamy na postęp kariery samej El Dursi. Może w końcu zamiast o jej kolorowej przeszłości, dowiemy się dla odmiany o jakieś kampanii reklamowej z jej udziałem?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com