Czasami sobie myślisz, dlaczego niema więcej godzin w dniu? Zawsze brakuje tobie tych kilku godzin, które bym poświęciła nie tylko na pracę, a i na inne ważne dla ciebie rzeczy. Oto trzymaj 5 reguł, któe pomogą ci zrobić wzsystko za chcesz.

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

1.Musisz mieć konkretny plan działań

Bez jasnego planu nie ma konkretnych działań. Napisz swój plan na dzień, miesiąc i rok. Musisz jasno sformułować plan działania, który musisz zrobić. Począwszy od najważniejszego kończąć do mniej ważnego.

Jak planować swój dzień?

2. Uruchom notatnik

Oczywiście możesz używać telefonu do rejestrowania zadań, jak wielu osób robi w 21 wieku. Ale właśnie notatnik zapewni wyraźniejszy obraz. Przekreślając wykonaną pracę piórem, nagradzasz się w środku za wykonanie pilnego zadania. Wskazówka: kup piękny zeszyt, aby często cieszył oko.

Popularne wiadomości teraz

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Wiesz, które znaki zodiaku są mistrzami uwodzenia i flirtu? My to wiemy!


3. Zacznij opracowywać swój plan w niedzielę

Nie w poniedziałek, jak zwykle rozpoczyna się wszystko nowe, a mianowicie w niedzielę. Przez cały zgromadzony tydzień zebrałeś wiele rzeczy do ich wdrożenia w przyszłym tygodniu.


4. Motywuj się

Za każdą wykonaną pracę nagradzaj się prezentem. Może to być wszystko: pyszne jedzenie, odzież, kosmetyki itp.

Zaplanuj dzień


5. Odpocznij

Wybierz dla siebie jeden dzień, gdy nie myślisz o sprawach. Zrelaksuj się, spędzaj czas z rodziną, spaceruj na świeżym powietrzu. Potrzebujesz ponownego uruchomienia, aby rozpocząć następny tydzień z nową energią i nowymi planami.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak opanować swoje emocje. Są sytuacje, w których ciężko opanować emocje- niespodziewane wystąpienie publiczne, niemiłe traktowanie ze strony obcej osoby czy nagłe wezwanie do gabinetu szefa. Co robić, aby zachowywać się w zgodzie ze sobą, i nie żałować tego, czego się nie powiedziało, lub co się powiedziało? Czytaj tu

Zobacz więcej na kolezanka.com