Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej znanych fitness trenerek w Polsce. Także jest blogerką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Pochodzi z Sanoku. W 2013 roku zawarła związek z Lefterisem Kavoukisem. Celebrytka całe swoje życie poświęca swojej karierze. W swoich social mediach aktywnie pomaga tym, którzy pragną mieć piękne i zdrowe ciało.

View this post on Instagram

Na litość boską! Trochę dziś pokrzyczę.. • Nie wrzucaj ZDROWEGO STYLU ŻYCIA do jednego wora z głodówkami, magicznymi pigułkami na schudnięcie, dietami cud, reżimem treningowym ponad nasze normy, presją, wyścigiem, stresem.. etc.. NIC Z TYCH RZECZY NIE JEST ZDROWE! NIGDY TEGO NIE PROMOWAŁAM! Jeśli ZRZUCASZ ZBĘDNE KILOGRAMY dla CIAŁA, to najpewniej wrócisz do poprzedniej wagi! Jeśli zrzucasz zbędne kilogramy dla chłopaka, męża.. żeby wkur.. (pardon) sąsiadkę, to najpewniej wrócisz do poprzedniej wagi.. Jeśli zrzucasz zbędne kilogramy wywierając na sobie PRESJĘ, to najpewniej wrócisz do poprzedniej wagi.. JEŚLI NIE ZMIENISZ MYŚLENIA, JEŚLI NIE ZACZNIESZ DBAĆ O SWOJE ZDROWIE, PRZEDE WSZYSTKIM DLA ZDROWIA to będziesz NIEWOLNIKIEM SWOJEGO CELU! OTRZĄŚNIJ SIĘ! Piękne ciało, to EFEKT UBOCZNY!! A nie wyznacznik sukcesu!! ZDROWY STYL ŻYCIA TO CEL SAM W SOBIE! ... Jeszcze jedno! KAŻDA METAMORFOZA (zdjęcia PRZED I PO), które tu wrzucam, to HISTORIA ZMIANY ŻYCIA, a nie obrazek.. Ja wiem, ze dziś lubimy tylko przeglądać profile, darząc każdy post co najwyżej kilkusekundową uwaga ... Ale TO ZA MAŁO, żeby wyciągać właściwie wnioski.. Czytamy, nie przeglądamy 🙏🏻 PRZECZYTAJ TE HISTORIE.. Polecam się w nie zagłębić.. KAŻDA Z NICH opisuje FASCYNUJĄCĄ DROGĘ ZWIEŃCZONĄ ZDROWIEM, SZCZĘŚCIEM I PIĘKNYM CIAŁEM .. no sorry.. pięknym ciałem tez .. Te kobiety nie będą PRZEPRASZAĆ ZA TO, ze swietnie się czują.. tak w głowie jak i ciele! I na koniec... NIE CHCE SŁYSZEĆ ZE ZDROWIE JEST DROGIE! DYRDYMAŁ POZIOM MAX! • Kochanie.. ZAPEWNIAM CIĘ, DROGIE TO SĄ LEKI !!! • Chciałoby się napisać KONIEC KROPKA.. ale do tematu będę wracać od teraz RAZ NA TYDZIEŃ regularnie.. #chodagang #misjachoda #fajterka #90dnizaprojektujswojejutro

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Chodakowska poza tym, że często dzieli się zdjęciami swojej kochanej pracy, czasami zamieszcza i rodzinne zdjęcia. Ostatnio opublikowała miłe zdjęcie z ojcem z okazji go urodzin. Mężczyzna skończył 80 lat!

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Mój TATULEK NAJKOCHAŃSZY świętuje dziś swoje 8️⃣0️⃣-te URODZINY 🎂 Zostaw dla Niego życzenia w komentarzu 🥳🥳 Moje Sisis, obecne na miejscu w Sanoku, przeczytają mu na głos, każde z nich 🤩 ZDROWIA TATULKU KOCHANY ❣️❣️❣️ Dni kojących .. bez bólu i cierpienia.. Dni beztroskich .. z niegasnącym błyskiem w oczach.. Dni radosnych .. z różowymi od uśmiechu policzkami.. Dni pełnych miłości od nas wszystkich ❤️ Nie 100 lat, bo to za mało.. ŻYJ NAM 120 LAT! KOCHAMY CIĘ!!! -napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagram. 

Julia Wieniawa ruszyła z własną marką kosmetyczną

Oczywiście pod postem тie zabrako komentarzy od internautów:

Cudowna rodzinka Ewuniu ❤️ Wiadomo dlaczego jestescie wszyscy tacy fajni - bo macie przefantastycznych rodzicow ❣️120 lat w zdrowiu dla Tatki , zeby zyl sobie spokojnie z mamunia i cieszyl sie tym na co tak ciezko cale zycie pracowal

Ale fajni Rodzice! Widać po twarzach, że są dobrymi ludźmi😍 RODZINA I ZDROWIE- najcenniejsze!

Wszystkiego najlepszego 🥳 zdrówka życzymy

Powiesz, że ten mężczyzna ma 80 lat?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com