Film "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej dla włoskiego aktora Michele Morrone stała pierwszą debiutowaną, głowną rołą na wielkim ekranie. Jego partnerką jest polska aktorka Anna Maria Sieklucka, a także takie gwiazdy jak: Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Natasza Urbańska.

Czy to koniec kariery Filipa Chajzera w TVN?

Michelle Morrone urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. Pierwszy raz w show-biznesie pojawił się jako modelka, a pierwszą rolę zdobył w 2013 roku, kiedy wystąpił w seriale "Come un delfino". Jednak popularność zdobył we włoskiej edycji "Taniec z gwiazdami", gdzie zajął drugie miejsce.

Michele Morrone

W latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką, Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado. Swoje życie prywatne aktor nie za bardzo pokazuje w mediach. Tak samo rzadko kiedy widuje swoje dzieci, które mieszkają z mamą w Bejrucie. Na początku 2019 roku Morrone już był zauważony z nowa partnerką, tancerką - Eleną D'Amario.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Włoski aktor Michele Morrone

Aktor, który zagra w głównej roli w filmie "365 dni" ma 183 cm wzrostu. W swoim Instagram ma 82 tyś. fanów.

Blanka Lipińska ujawniła obsadę filmu „365 dni”

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Damian Kordas dostał pracę w Polsacie. Wszystko wskazuje na to, że Damian Kordas to istna kopalnia talentów. W programie MasterChef” udowodnił, że jest jednym z najzdolniejszych kucharzy w Polsce, a w „Tańcu z Gwiazdami” pokazał, jak pięknie potrafi się ruszać. Dodatkowo, Kordas wygrał jedną z edycji „Agenta”, a przed karierą w show-biznesie studiował we Wrocławiu Weterynarię. Chyba nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com