Film "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej dla włoskiego aktora Michele Morrone stała pierwszą debiutowaną, głowną rołą na wielkim ekranie. Jego partnerką jest polska aktorka Anna Maria Sieklucka, a także takie gwiazdy jak: Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Natasza Urbańska.

Czy to koniec kariery Filipa Chajzera w TVN?

Michelle Morrone urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. Pierwszy raz w show-biznesie pojawił się jako modelka, a pierwszą rolę zdobył w 2013 roku, kiedy wystąpił w seriale "Come un delfino". Jednak popularność zdobył we włoskiej edycji "Taniec z gwiazdami", gdzie zajął drugie miejsce.

Michele Morrone

W latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką, Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado. Swoje życie prywatne aktor nie za bardzo pokazuje w mediach. Tak samo rzadko kiedy widuje swoje dzieci, które mieszkają z mamą w Bejrucie. Na początku 2019 roku Morrone już był zauważony z nowa partnerką, tancerką - Eleną D'Amario.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Włoski aktor Michele Morrone

Aktor, który zagra w głównej roli w filmie "365 dni" ma 183 cm wzrostu. W swoim Instagram ma 82 tyś. fanów.

Blanka Lipińska ujawniła obsadę filmu „365 dni”

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Damian Kordas dostał pracę w Polsacie. Wszystko wskazuje na to, że Damian Kordas to istna kopalnia talentów. W programie MasterChef” udowodnił, że jest jednym z najzdolniejszych kucharzy w Polsce, a w „Tańcu z Gwiazdami” pokazał, jak pięknie potrafi się ruszać. Dodatkowo, Kordas wygrał jedną z edycji „Agenta”, a przed karierą w show-biznesie studiował we Wrocławiu Weterynarię. Chyba nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com