Księżna Kate i książe William uwielbiają rolę rodziców. Można to stwierdzić już po tym, że małżeństwo planuje czwarte dziecko, a media sugerują nawet, że rodzice George’a, Charlotte i Louuisa już spodziewają się kolejnego potomka. Jednak informacje te nadal nie są potwierdzone.

Księżna Kate w kolejnej ciąży? Pałac podał mediom wymowne oświadczenie.

Kate i William jak wszyscy rodzice na świecie także zastanawiają się co podarować swoim dzieciom z okazji Świąt. Pomimo tego, że królewskie dzieci są obdarowywane przez fanów rodziny królewskiej, rodzice przekazują te podarki dla potrzebujących. W końcu ich pociechy nie potrzebują nowych zabawek tak, jak dzieci z uboższych rodzin.

Pomimo tego, księżna Kate i książę William pragną spełniać marzenia swoich dzieci, oczywiście na tyle, ile to możliwe, bowiem nie chcą oni rozpieszczać swoich dzieci. Pragną uniknąć tego, by wyróżniali się na tle innych dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Do szczegółowych informacji na temat prezentów gwiazdkowych księżniczki Charlotte i księcia Georga dotarł informator magazynu Closer. Zdradził, że księżniczka poprosiła o własnego kucyka. Jak większość małych dziewczynek, ona także jest zafascynowana końmi. Jednak mówi się, że jej tata uważa, że na prawdziwego konia księżniczka jest jeszcze za mała, ale spróbują inaczej rozwiązać to marzenie. Rodzice wymyślili świetny zamiennik, jakim będzie zabawkowe centrum jeździeckie dla dzieci, zawierające wszystkie akcesoria i maszynę do karaoke.

Dziennikarz Greg Jones zadrwił z księżniczki Charlotte. Jak zareagowali na to Książę William i księżna Kate?

Natomiast książę George zapragnął rakiety do tenisa oraz grę piłkarzyki i wszystko wskazuje na to, że faktycznie to marzenie zostanie spełnione.

Myślicie, ze zachcianki dzieci Kate i Williama są za duże?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com