W życiu Agnieszki Kaczorowskiej już dawno nie było tak dobrze. Po tym jak z wzajemnością zakochała się w tancerzu Macieju Peli, który tak właściwie początkowo związany był z przyjaciółką aktorki - jej życie wywróciło się do góry nogami. Celebrytka nagle schudła, wzięła ślub z ukochanym we Włoszech, urodziła im się córeczka Emilka, a niedawno kupili dom, którym teraz chętnie się chwalą. 

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Niestety, w kwestii zawodowej ostatnia trudna sytuacja epidemiczna sprawiła, że Agnieszka Kaczorowska musiała zamknąć swoją szkołę tańca. Nic więc dziwnego, że teraz to Instagram jest prawdopodobnie głównym źródłem utrzymania Agnieszki. To właśnie dlatego na jej profilu mnożą się kolejne reklamy różnych produktów. 

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

W związku z nowym domem Agnieszka ma większe pole do popisu i oprócz polecania produktów na przykład do dzieci, może teraz specjalizować się w reklamowaniu sprzętów codziennego użytku, a przy okazji pokazywać swoje wnętrza.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Agnieszka Kaczorowska pozuje w swojej nowej kuchni

Tym razem Agnieszka przy okazji reklamy pokazała swoją kuchnię. Jednak nie tylko piękny wystrój przykuł tu naszą uwagę. Warto zauważyć, że tancerka zmieniła fryzurę. Oprócz skrócenia długości, wydaje się, że włosy celebrytki sa ciemniejsze.

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

nas dziś krem z dyni i pieczonej papryki😋 A u Was jakie pyszności przy pochmurnej sobocie? 🤔 ...żeby nie było, ja tylko kroje i pomagam. Za przepis, smak i wszystkie szczegóły odpowiada mój mąż @maciek.pela ☺️ #Pelawkuchni - czytamy pod postem Agnieszki

Trzeba przyznać, że w takim looku aktorka prezentuje się naprawdę świetnie, a Wam jak się podoba?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com