Syn Zenka Martyniuka, Daniel Martyniuk oficjalnie rozwiódł się z żoną Eweliną. Rozwód młodego Martyniuka stał jednym z najbardziej głośnych tematów w polskim show-biznesie. Mężczyzna po rozwodzie nie szczędził złych słów w adres Eweliny. Miał pewność w tym, że Ewelina była z nim tylko dla pieniędzy.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka. Jedna z internautek zaczęła do niej mówić, jak to prawidłowo robić

Do rozwodu Daniela dołączyła się tak samo i jego matka, Danuta Martyniuk. Zażądała, aby zwróciła wszystko, co jej przedstawiono, w tym i jej perścionek. Pod wpływem swoich emocji w nie dobry sposób komunikowała się z byłą synową, za co później musiała przepraszać. 

View this post on Instagram

Daniel Martyniuk w areszcie. Danuta stanęła w Jego obronie bo ma dość wylewania pomyj na syna. Internauci oburzeni #Areszt, #DanutaMartyniuk, #DiscoPolo2020, #GreenStarMusci, #KrólDiscoPolo, #ŁamanieKwarantanny, #MiłoścMatki, #OstreSłowa, #Więźienie, #ZenonMartyniuk

A post shared by DISCOPORTAL (@discoportal_pl) on

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Obecnie Danuta Martyniuk postanowiła zakończyć ten spor i kłotnie. Matka Daniela Martyniuka chce pogodzić ze swoją byłą synową Eweliną. Przyznaje się, że pod wpływem złych emocji miała nie dobre zachowanie. Jak informuje "Twój Imperium" Danuta Martyniuk "po prostu "uwierzyła, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje". Relacje z jej jedyną wnuczką dla niej przede wszystkim. 

Michał Wiśniewski ocenił działania rządu wobec walki z koronawirusem. Jego słowa dają do myślenia

Poza tym uznała, że konflikt z byłą synową mógłby odbić się na jej konflikcie z wnuczką, a tego bardzo by nie chciała -informuje "Twój Tygodnik". 

Danuta i Zenek Martyniuk

Jeszcze do tego Danuta obiecała sobie nie wtrącać się w życie prywatne syna Daniela Martyniuka. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk rozmawiał ze swoją byłą żoną. Kilka dni temu Daniel Martyniuk odebrał telefon od dziennikarza z Vox FM, z audycji "Kochaj albo rzucaj". Dziennikarz zapytał Daniela o to, czy chciał by on się pogodzić ze swoją byłą żoną? Kontynuację możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com