Mało kto wie o tym, że Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez jakiś czas mieszkali w Turcji. Ania w tych czasach nie miała zbyt wielkiej pracy w ojczystej Polski, natomiast kariera Bieniuka była na szczycie. W 2005 roku Przybylska razem z Bieniukiem opuścili rodzinną Gdynię i na trzy lata przeprowadzili się do Azji. Grając wtedy w innym kraju, Jarosław mocno zaprzyjaźnił się z kolegą z murawy – Canerem Canitezem. 

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk (Foto: WBF)

Magda Gessler otworzyła nową restauracje. Ludzie skarżą się że są wysokie ceny

Ostatnio mężczyzna opublikował zdjęcie sprzed lat Jarosława Bieniuka. Na nim widzimy jak Polak bawi się z dziećmi na boisku. Wśród dzieci tak samo można zauważyć małą Oliwię. Wtedy Anna Przybylska bardzo chroniła swoją prywatność i nie za nardzo chciała rozpowszechniać wizerunek swoich dzieci. 

Aneta Zając pokazała swojego partnera. Miłe zdjęcie z synami zachwyciło prawie każdego

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Jarosław Bieniuk

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Oliwia Bieniuk świętowała swoją osiemnastkę. Oliwia Bieniuk obchodzi swoje 18-lecie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka mimo pandemii koronawirusa postanowiła organizować imprezę. Swoje urodziny Oliwia spędziła w towarzystwie swojej rodziny. Między innymi modelka pochwaliła się śmiesznym zdjęciem z ojcem i... swoim chłopakiem. Na Insta Story widzimy, jak Oliwia całuje się z pięknym blondynem. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com