Mało kto wie o tym, że Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez jakiś czas mieszkali w Turcji. Ania w tych czasach nie miała zbyt wielkiej pracy w ojczystej Polski, natomiast kariera Bieniuka była na szczycie. W 2005 roku Przybylska razem z Bieniukiem opuścili rodzinną Gdynię i na trzy lata przeprowadzili się do Azji. Grając wtedy w innym kraju, Jarosław mocno zaprzyjaźnił się z kolegą z murawy – Canerem Canitezem. 

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk (Foto: WBF)

Magda Gessler otworzyła nową restauracje. Ludzie skarżą się że są wysokie ceny

Ostatnio mężczyzna opublikował zdjęcie sprzed lat Jarosława Bieniuka. Na nim widzimy jak Polak bawi się z dziećmi na boisku. Wśród dzieci tak samo można zauważyć małą Oliwię. Wtedy Anna Przybylska bardzo chroniła swoją prywatność i nie za nardzo chciała rozpowszechniać wizerunek swoich dzieci. 

Aneta Zając pokazała swojego partnera. Miłe zdjęcie z synami zachwyciło prawie każdego

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Jarosław Bieniuk

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Oliwia Bieniuk świętowała swoją osiemnastkę. Oliwia Bieniuk obchodzi swoje 18-lecie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka mimo pandemii koronawirusa postanowiła organizować imprezę. Swoje urodziny Oliwia spędziła w towarzystwie swojej rodziny. Między innymi modelka pochwaliła się śmiesznym zdjęciem z ojcem i... swoim chłopakiem. Na Insta Story widzimy, jak Oliwia całuje się z pięknym blondynem. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com