Anna Wedzikowska jest znana polska prezenterka i dziennikarka. W 2007 została reporterką programu Dzień dobry TVN, dla którego przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. Była prowadzącą autorskich programów o filmach i show-biznesie w TVN Fabuła: PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood. Sama wychowuje dwóch córek: Kornelię i Antoninę. 

Magda Gessler odpowiada niezadowolonym cenami w jej lokalu. Nazwała to aferą zupową

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Ostatnio dziennikarkę było zauważono na randce z tajemniczym mężczyzną. Anna romantycznie spędziła wieczór w jednej z warszawskiej restauracji. Z tajemnicznym mężczyzną miło trzymała się za ręcę. Potem gwiazda wyjechała z nim do jednego z luksusowych hoteli w stolicy. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.
 
W swoich mediach społecznościowych Wendzikowska powiedziała, jak jest w jej życiu prywatnym. Czy naprawdę jej serce jest już zajęte?
Mam siebie. Po raz pierwszy w życiu chyba koncentruję się na sobie. Najważniejsza relacja, jaką każdy z nas ma w swoim życiu, to relacja z samym sobą. Długo tego nie rozumiałam, ale nikt o nas tak nie zadba, jak sami możemy zadbać o siebie. A kiedy nie dbamy o siebie, to pojawia się w nas cała masa oczekiwań, że to świat albo jakieś osoby powinny zaspokajać nasze potrzeby. Nie! Kiedy jesteśmy w kontakcie ze sobą i sami o siebie dbamy, wtedy to, co robią inni, przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie -napisała gwiazda na Instagramie.

Instagram Anna Wendzikowska

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com