Aktorka Joanna Koroniewska od niedawna w swoich mediach społecznościowych opublikowała czarno-biale zdjęcie, gdy była jeszcze w ciąży. Okazuje się, że gwiazda poroniła aż 6 razy. Zrobiła nawiązując do obecnego problemu w Polsce, gdzie Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja spowodowana ciężkimi, nieuleczalnymi lub śmiertelnymi wadami rozwojowymi płodu jest sprzeczna z Konstytucją. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Anna Mucha oburzona. Aktorka bardzo niezadowolona wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego

Strajk w całej Polsce nadal trwa. Celebryci już zaczęli wychodzić na ulicę, aby protestować. W tym Joanna Koroniewska razem ze swoją córką Janiną. Na najnowszym zdjęciu, który gwiazda opublikowała na Instagramie, widzimy Joannę i jej starszą córkę:

Moja Córka ,widząc to jak wszyscy łączą się w jednej słusznej sprawie staje się Kobietą. Uczy się demokracji. Widzi, słyszy i czuje. I, mimo że dla niektórych NIEDOINFORMOWANYCH to festiwal „zabijania” dla mnie dzisiaj po południu było to miejsce spotkania z ludźmi, którzy chcą tego co ja! „Bo wszyscy jesteśmy po… jednej stronie empatii.”Jak mi napisała @jenkabojan ! Nie mnie oceniać wybory innych, ale jedno wiem na pewno, moja Córka, zgodnie z moim przewidywaniem wie, że TERAZ DZIEJE SIĘ NASZA nowa HISToria!!!

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny na obrazku powie Ci, jaka jest Twoja najlepsza cecha charakteru

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Natalia Kukulska zrezygnowała z chodzenia do kościoła. Artystka podała powody

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Te trzy znaki zodiaku będą mieć bajkowe szczęście pod koniec października

Dalej celebrytka wypowiedziała wszystko, co miała pod prysznicem.

Jestem zbudowana nowym pokoleniem, otwartością ludzi, którzy nie mają zaciśniętych zębów z nienawiści i nawet pod maskami sie uśmiechaj !!! I TYM, ŻE NIKT I NIC NAS JUŻ NIE ZATRZYMA!!! Bo spacerkiem na pewno ICH NIE przyciągniemy, ale zapewniam, że na tym nie poprzestaniemy a wiecie dlaczego?!! Bo są nadal głusi!!!! Na tysiące Kobiet i wspierających ich mężczyzn!!! I MAMY DOŚĆ!!!! Zrobimy WSZYSTKO co w naszej mocy, żeby odwrócić bieg historii i jestem przekonana, że już NIC NAS NIE ZATRZYMA!!!!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana