Joanna Krupa rok temu po raz pierwszy stała mamą. W jej życiu pojawiła się śliczna dziewczynka Asha Leigh. Dziecko stało oczkiem w głowie Krupy i jej męża Douglasa Nunes. Obecnie w swoich mediach społecznościowych gwiazda dzieli się zdjęciami swojej małej księżniczki. 

View this post on Instagram

Happy Labor Day 💗

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Całkiem niedawna Joanna Krupa wspominała swój poród, modelka przyznała się, że wtedy uczuwała największy ból w swoim życiu.

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Anna Mucha znajduje się w żalobie. Straciła ukochanego przyjaciela

Ostatnie chwile porodu były trudne, ale jak już zobaczyłam malutką, to nic nie było ważniejsze od tego, żeby ją przytulić. Szczerze mówiąc, szybko zapomniałam o wszystkich nieprzyjemnościach. Jednak to był największy ból, jaki kiedykolwiek w swoim życiu czułam – wyznała w rozmowie z „Party”.

Tak samo modelka zdradziła, jaki charakterek ma jej mała córka. Jeżeli jej coś się nie podoba, dziewczynka natychmiast o tym da znać:

Codziennie dziękuję Bogu, że mam córeczkę taką jak Asha, bo jest niesamowita, najdroższa słodzinka. Zdecydowanie pokazuje, czego chce, a czego sobie absolutnie nie życzy. Kocha oglądać bajeczki, ale potrafi pokazać, że któraś jej się nie podoba. Ma zaledwie roczek, a już wie, czego chce! Moja mama mówi, że ja też nigdy nie siedziałam cicho i że jesteśmy do siebie podobne, nawet wizualnie.

Mimo tego Asha Leigh jest bardzo grzecznym dzieckiem. Dziecko daje ogromną radość swoim rodzicom.

Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie gwiazdy

Jak każda mama, której dziecko właśnie zaczęło chodzić. Moja malutka zazwyczaj już ładnie śpi w nocy i nie marudzi, ale kiedy jednak się budzi, mąż zabiera ją do naszego łóżka. Choć Asha jest moją jedyną córką i nie mam porównania do innych dzieci, to wydaje mi się, że ona jest dobrym dzieckiem. Zawsze uśmiechnięta, wszystko ją interesuje, ale szybko się nudzi. Zupełnie jak jej mama!

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com