"Top Model" to zdecydowanie jeden najchętniej oglądanych programów w Polsce. Mamy za sobą finał 9 edycji. Zwycięzcą programu tym razem został Mikołaj Śmieszek wygrywając przy tym 100 tysięcy złotych i profesjonalny kontrakt.

Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

W trakcie wyłaniania zwycięzcy wspomniano również Dominica D'Angelica, o którego eliminacji wspomniano w ramach oficjalnych przeprosin tuż na początku odcinka. Finał przebiegał bez większych komplikacji, producenci starali zadbać o to by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Oczywiście na scenie pojawili się goście specjalni, a m.in Ralph Kamiński.

Wokalista cały swój pobyt relacjonował na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych. Ralph wstawił zdjęcie promptera , z którego czytać mieli Joanna Krupa oraz Michał Piróg. Nie było by w tym nic dziwnego jednak internauci bardzo szybko odkryli coś co rozczarowało zapewne fanów programu.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Herbata imbirowa: zdrowy oraz smaczny napój na zimowe dni

Joanna Krupa znana jest z tego, że często wplata słowa angielskie w zdania polskie. Chyba wszyscy już się do tego przyzwyczaili i z tym również przez wielu była kojarzona.

Zdjęcie wokalisty obległo internet a internauci szybko zrozumieli, że słowa amerykańskie używane przez Krupę są wyreżyserowane.

Patrzcie, Dżoana ma napisane, co ma mówić po angielsku.

Nagle się okazuje, że Joasia nie jest tak językowo kreatywna, jak się niektórym wydawało.

No i wyszło szydło z worka

Ty tylko niektóre komentarze internautów.

Czy Wy również czujecie się rozczarowani?

Więcej ciekawych artkułów na kolezanka.com