Polska trenerka Anna Lewandowska postanowiła pokazać trening swojej starszej córki w mediach społecznościowych. Na Swoim Insta Story gwiazda nagrała, jak dziewczynka ćwiczy boks z trenerem. Klara miała na sobie różowe rękawice. Stanęła przed trenerem i zaczęła słuchać jego poleceń. Najpierw podniosła ręce do góry, później zaczęła oddawać ciosy. 

Agata Młynarska pokazała zdjęcia z młodości. Wtedy tylko się zaczynała jej kariera dziennikarza

Instagram Anna Lewandowska

Instagram Anna Lewandowska

Lewandowscy od najmłodszych lat uczą swoje córki kochać sport. Anna Lewandowska nie raz pokazywała, jak razem ćwiczy ze swoją straszą córką Klarą. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Joanna Koroniewska pokazała swoją łazienkę: idealna biała umywalka i dużo światła

Tak przy okazji, Ania i Robert Lewandowskie to najbardziej znana sportowa rodzina w całej Polski. Ona specjalista ds. żywienia, reprezentant kraju karate i karate tradycyjnego. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Krajów. On -Polski piłkarz, napastnik Bayernu i kapitan reprezentacji Polski. Rekordzista pod względem liczby meczów i bramek w historii reprezentacji Polski. Razem wychowują dwóch wspaniałych córek Klarę i Laurę.

Joanna Krupa planuje drugie dziecko! Joanna Krupa jakieś czas temu poświęcała całą swoją uwagę i czas tylko na karierę. Natomiast w momencie, gdy po raz pierwszy stała mamą, jej świat całkiem się zmienił. Rok temu powitała córkę Ashę Leigh. Dziecko stało oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców: Joannę i jej męża Douglasa.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com