Joanna Koroniewska jest to znana polska aktorka. Swoją rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość", gdzie zagrała Małgorzatę Chodakowską. W życiu prywatnym jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora, z nim wychowuje dwóch córek: Janinę i Helenę.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się selfie z synkiem. Fani: „Chyba je dużo drożdży”

Joanna Koroniewska ma swoje konto na Instagram, gdzie ją obserwują ponad 500 tysięcy osób. Gwiazda bardzo często dzieli się różnymi szczegółami swojego życia. Tak samo nie wstydzi się pokazywać w domowej stylu. Możemy zobaczyć ją bez makijażu czy jakieś specjalnej fryzury.

Skandal w małżeństwie Małgorzaty Sochy. Aktorka postawiła mężowi warunek

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ostatnio celebrytka postanowiła pokazać swoją łazienkę. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z szczoteczką do zębów, gdzie pokazała piękne pomieszczenie. Między innymi widzimy wielkie lustro i białą czystą zmywarkę. W łazience jest dużo światła. Sufit ma drewniane wstawki, a sama płytka jest szara. Wszystko zostało wykonane w stylu hi-tech. 

Tak samo pisaliśmy o tym, jak Joanna Koroniewska pozuje z niezwykłą fryzurą. Ostatnio aktorka miała powód do świętowania, między innymi  jej konto na Instagramie obserwuje już pół miliona internautów. To spory sukces, który uczciła w atrakcyjnym stylu. Celebrytka pozuje z irokezem, w jaskrawym makijażu i ostrej, fuksjowej bluzce. Na początek gwiazda pochwaliła się swoim sukcesem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com