Po woli zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Księżna Kate i książę William już zaczynają składać świąteczen życzenia dla wszystkich. Od niedawna złożyli życzenia pracownikom kolei. Pisząc je na tablicy, księżna zrobiła kilka błędów w napisaniu teksta. 

Michał Wiśniewski zapowiada współpracę z Justyną Majkowską. Czy powróci Ich Troje sprzed lat?

"Dziękujemy pracownikom, którzy odpowiadają za transport, za utrzymanie ruchu w kraju w tym trudnym roku. Życzymy wam wszystkim wesołych świąt!" - napisała Kate Middleton. Księżna zapewne w pośpiechu "zjadła" dwie literki: "e" w "the" oraz "n" w wyrazie "country". Internauci szybko zauważyli małą wpadkę Kate.

Popularne wiadomości teraz

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Odważna Kim Kardashian pozuje w jacuzzi. Gwiazda jest niemal bez odzieży

Teraz księżna Kate i książę William udali się w wielką podróż po całej Wielkiej Brytanii. Cała trasa liczy ok. 900 kilometrów. Para chce złożyć życzenia każdemu. 

Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Socha pochwaliła się wyjątkową choinką. Małgorzata Socha to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Celebrytka dzięki udziałowi w serialu "Przyjaciółki" czy kontynuacji "BrzydUli", gdzie gra jedne z głównych ról - bardzo dobrze radzi sobie finansowo. Mówi się, że jest dziś ona jedna z najlepiej zarabiających artystek w Polsce. Taki tytuł zawdzięcza także licznym kampaniom reklamowym, także głośnej i przydługiej reklamie sklepu Apart, którą widzowie ocenili jako totalnie oderwana od rzeczywistości bajka. Szczegółowo na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com