Joanna Przetakiewicz, jak i większośc polskich gwiazd, już zaczęła przygotowywać się do świąt. W swoim domu zamieściła wielką, przepiękną choinkę, która została wykonana w czerwonym kolorze. Wybtała ten kolor dlatego, że uważa, ze jest on "kolorem siły i miłości". Poza jednej wielkiej w jej domu są jeszcze siedem małych.

Królewski styl: cztery modne sezonowe stylizacje księżnej Cambridge (zdjęcia)

Mam osiem choinek w tym roku, jedna jest bardzo duża i siedem bardzo małych. Wszystkie są w czerwonych bombkach i światełkach. Poza tym uszyłam podkładki pod talerze z czerwonego pluszu, które są bardzo przytulne i ciepłe. Na talerze położę czerwone bombki. Konsekwencja to podstawa! -powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Tak samo projektantka zdradziła, kto w tym roku będzie gotować świąteczne dania?

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

W tym roku pomoże mi przede wszystkim mama, która gotuje świetnie, poza tym od lat pomaga nam jedna pani, która robi pyszne pierogi.

Święta w tym roku będą wyróżniać się od pozostałych ze względu na panującą pandemię koronawirusu. Przetakiewiecz zdradziła, że nie spotka się ze swoimi przyjaciółmi. 

Małgorzata Królikowska opublikowała świąteczne zdjęcie z wnuczkiem. Fani są zachwyceni

Jako że jeden z moich synów mieszka w Stanach, a tata Rinke mieszka w Amsterdamie, będzie nas przy stole piątka: ja, moja mama, dwóch moich synów i Rinke. Normalnie po świętach zapraszam do siebie bliskich przyjaciół, ale w tym roku niestety tego nie będzie ze względu na epidemię.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com