Michał Wiśniewski jest dość znana osoba w polskim show-biznesie. Czerwonowłosy wokalista zespołu "Ich Troje" był żonaty cztery razy. Od poprzednich związków Wiśniewski ma tak samo dzieci: Xaviere, Fabienne, Etinette i Vivienne, będącymi owocami związku kolejno z Mandaryną i Anną Świątczak. Obecnie znajduje się w związku ze swoją piątą żoną Paulą, która niezadługo urodzi mu piąte dziecko.

Małgorzata Kożuchowska: „Mam zespół MDP”. Coraz więcej gwiazd się do tego przyznaje

Wiśniewski stara się udzielać dużo uwagi do każdego swojego dziecka. Na przykład całkiem niedawna Wiśniewski opublikował zdjęcia wspólnego wyjazdu z córką Fabienne do Stanów Zjednoczonych. Na foto szczęśliwi pozują i cieszą się z każdej chwili spędzonej w tym wielkim kraju. 

Sam na sam z @fabbka. Codzienność nigdy tak nie zbliża. To był bardzo ważny wyjazd integracyjny. "Wszystko możecie mi zabrać, ale nie te chwile". Love U babe -napisał gwiazdor na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Piękne świąteczne dekoracje w domu Mariny i Wojtka

W komentarzach fani zachwycają się relacją między ojcem a córką.

"Podziwiam cię jako ojca", "Michał, jesteś świetnym tatą. Bardzo dobrze, że utrzymujesz kontakt z dziećmi i poświęcasz każdą im wolną chwilę. Wiele osób powinno brać z ciebie przykład", "Odlotowy ojciec".

Zmęczona Dagmara Kaźmierska pracuje nad nowym projektem. Dagmara Kaźmierska to jedna z barwniejszych osobowości telewizyjnych ostatnich lat. Bohaterka "Królowych życia" jest przebojowa i mówi to, co myśli. Jest też szczera i nie ukrywa tego, że w przeszłości siedziała w więzieniu. Celebrytka dziś cieszy się jednak wolnością i bierze z życia całymi garściami. Fani uwielbiają jej energię.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com