Daniel Martyniuk jesienią 2020 roku oficjalnie rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną. Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Po procesie rozwodym młody Martyniuk jeszcze przez długi czas nie szczędził przykrych słów w adres byłej partnerki. Tak samo publicznie zarzucał jej to, że była z nim tylko z powodu pieniędzy.

Daniel Martyniuk opublikował zdjęcie z byłą żoną

W swoich mediach społecznościowych Daniel Martyniuk podzielił się zdjęciem ze swoją byłą żoną Eweliną. W opisie dodał tylko trzy hasztagi: #wifaretto #red #black. Poza tym zablokował możliwość dodawania komentarzy, aby uniknąć dodatkowych pytań od internautów. Oczywiście większość ciekawi, po co to zrobił? Czy naprawdę tęskni na nią? Możemy tylko zgadywać.

Daniel Martyniuk opublikował zdjęcie z byłą żoną
Daniel Martyniuk opublikował zdjęcie z byłą żoną

Ewa Farna pochwaliła się zabawną sesją zdjęciową ze swoim mężem. Na Instagramie celebrytka rzadko kiedy chwali się zdjęciami swojego męża i syna. Ale ostatnio postanowiła opublikować sesję zdjęciową ze swoim mężem Martinem Chobotem. Na foto widzimy, jak Farna tuli partnera i robi wąsy z jego włosów. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Popularne wiadomości teraz

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com