Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka Polacy pokochali dzięki kultowemu serialu „Kasia i Tomek”, emitowanego w latach 2002-2004. Co więcej, to właśnie na planie produkcji, para poznała się i tak rozkwitła wielka miłość.

Para aktorów nie jest małżeństwem, ale wspólnie doczekali się dwójki dzieci – bliźniaków, z którymi występują w reklamie.

Jednak przez wiele lat, aktorzy stronili od ścianek. Nie mieli też okazji do pokazywania się, bowiem ostatni czas nie był dla nich bogaty w propozycje filmowe.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Rok temu, kiedy Paweł Wilczak w końcu doczekał się głównej roli w filmie o Tadeuszu Tyrmandzie, mówiło się, że Joanna nie wsparła go w obowiązkach, co miało wywołać kryzys w relacji. Co więcej, na premierze filmu „Kler” pojawił się on z inną kobietą.

Nie wiadomo, czy konflikt między nimi faktycznie był, bowiem para nie komentowała tej sprawy. Jednak ich wspólna obecność na premierze filmu „Pan T” z Wilczakiem w roli głównej, wskazuje na to, że Joasia i Paweł wciąż są w sobie zakochani.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com