Joanna Krupa rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka kradnie serca setki Polaków. W social mediach modelka często dzieli się zdjęciami swojego najdroższego skarba. Wcześniej mogliśmy zobaczyć mnóstwo zdjęć Krupy z pracy, impez oraz sesij zdjęcjowych. Obecnie dużo zdjęć samje Ashy. 

Słowa Wiśniewskiego o kobietach wywołały burzę w internecie

Ze swoim dzieckim Joanna Krupa już zaczeła się przygotowywać do świąt. Na Instagramie gwiazda pochwaliła się kadrem tego, jak mała Asha samodzielnie przygotowuje ciasteczka. Oczywiście nie z prawdziwych składników, dziewczynka bawi się z zabawkową kuchnią.

Kochani, jeśli najbliższe godziny spędzacie w kuchni przygotowując posiłki na Christmas dinner to życzę Wam, aby te chwile były tak radosne jak te, które spędzam właśnie z Ashą ucząc ją podstaw gotowania ☺️ -napisała Joanna Krupa.

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Michał „Misiek” Koterski świętuje 6 lat trzeźwości! Mało kto wie o jego dawnych problemach

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Słodycz

Jakie kuchareczki ulala 

Cudowne

Slodkosci❤️

Spokojnych Świat 🎄Pani Joanno

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się rodzinną sesją zdjęciową. Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dla Radka Majdana to pierwsze dziecko, na którego on czekał z wielką niecierpliwością. W swoich mediach społecznościowych celebryci aktywnie dziełą się zdjęciami małego Henia i nie mają dość swojego małego cudu. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com