Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu 2020 roku po raz trzeci stała mamą. Na świat pojawił się synek Henryk. W swoich mediach społecznościowych gwiazda tylko co i robi, że pokazuje zdjęcia małej pociechy. Czasami także zamieszcza zdjęcia swoich starszych synów Stanisława i Tadeusza. Ich ona urodziła będąc w związku z Jackiem Rozenkiem. 

Baby boom 2020: które polskie gwiazdy urodziły w tym roku?

Stanisław Rozenek zdradził, kim chce zostać w przyszłości

Całkiem niedawna Staś zdradził, o jakim zawodzie marzy w przyszłości. W swoich social mediach organizował małe Q&A, gdzie jeden z obserwujących chłopaka zapytał go o zawodzie, w którym chce pracować. Stanisław dał krótką i jasną odpowiedź, że chce zostać Projektanem Mody. 

instagram stanisław rozenek
instagram stanisław rozenek

Zaskakujące fobie gwiazd! O tym na pewno nie wiedziałaś

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Warto zaznaczyć, ze chłopak już robi pierwszi kroki. Po wybuchu pandemii zrobił swoje maseczki ochronne oraz pochwalił się w sieci zszytą ze skrawków materiałów bluzką inspirowaną postacią Audrey Hepburn.

staś rozenek
staś rozenek

stanisław rozenek
stanisław rozenek

Michał Szpak pozuje ze swoją babcią. Szpak rzadko kiedy dzieli się z fanami swoim prywatnymi zdjęciami, częściej możemy zobaczyć foto z jego pracy. Tylko od niedawna wokalista opublikował zdjęcie z ojcem. Razem chłopaki pozują na tle przepięknych gór. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com