Siostry Godlewskie na pewno znane nie tylko w Polsce, ale juz i na całym swiecie. Swoja popularność odzyskali dzięki piosence Pada Śnieg, gdzie obe dzwie zaprezentowali się niezwykle. Właśnie od tego, zaczęli się pojawiać w mediach i udziełać różnych wywiadów.

Siostry Godlewskie popularne piosenkarki

Teraz wszyscy szykują się na święta i ten moment nie mógł przejść mimo znanych polskich siostr. Jedna z nich, a własnie Małogorzata nagrała swoją kołedę. Małgorzata Godlewska próbowała już swoich sił w śpiewaniu pieśni patriotycznych czy świątecznych hitów pop, jednak wydaje się, że najbardziej upodobała sobie kolędy. Więcej o tym czytaj na naszym artykule.

Alicja Bachleda-Curuś przyjeżdża do Polski z nowym ukochanym

Jej siostra Esmeralda udana na fali popularności Fame MMA. Tam ona zaczęła budować nową ścieżkę karierową. Jeżeli chodzi o Małgorzacie, to niektórym się zdarza, że ona poszła na ostatni plan. Ostatnio umieściła nieprzewidzianą informację o sobie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Siostry Godlewskie

"Przykro mi, ale jestem już tym wszystkim zmęczona. Zapewne wiele osób się z tego ucieszy. Prawda?"

Dla niektórych to był oczywiście szok, no bo jak Polska będzie bez Małgorzaty Godlewskiej? Później dowiadujemy się, że to było zwykle kłamstwo gwiazdy. Tym samym celebrytka chciała, aby jej imie rozniosło się w polskim show-biznesie. Przecież, od tego czasu, jak ona zaśpiewała piosenkę Bóg się rodzi, według internautów nie odzyskała przychylnej opinii.

Magda Gessler przygotowała predświąteczny catering dla polaków

Siostry Godlewskie śpiewają kolędy

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak Esmeralda Godlewska w mikołajkowej sesji zdjęciowej. Właśnie Esmeraldę większość z nas może kojarzyć, jako uczestniczja projektu "Ex na płaży". Program jest o tym, jak mężczyżni i kobiety szukają miłości, natomiast wszystko się zmienia, kiedy do projektu przyjeżdżaja ich eksy. Siostry Godlewskie, Esmeralda i Małgorzata, zaczeli być bardzo rozpoznawalne w Polsce, dzieli swoim występam na Youtube. Ic piosenka Cała Noc Przed Nami nabrała ponad 2 miliony wyświetłeń. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com