Każdy rodzic wierzy w to, że jego dziecko jest wyjątkowe i najpiękniejsze na świecie. Jest to oczywiście zrozumiałe i nie ma w tym nic złego. Gorzej tylko, jeśli rodzic chce swoją myśl udowodnić wszystkim wokół i to często bez zgody i uciechy głównego bohatera całego przedsięwzięcia, czyli dziecka. I tak oto nie brakuje chętnych do konkursów piękności dla dzieci.

Eden Wood, czyli jedna z najbardziej utytyowanych małych miss twierdzi dziś, że bardzo dobrze wspomina okres konkursów i sama chciałaby je w przyszłości organizować. Jednak czy to przeświadczenie jest obiektywną oceną swojego życia, czy po prostu wynikiem tego, że Eden nie znała po prostu innego dzieciństwa - tego bez konkursów i wiecznej rywalizacji?

Kurdej-Szatan w mocnych słowach: „Patologiczni, obsesyjni katolicy wymyślają bzdury”. O co poszło?

Historia Eden Wood i kontrowersje wokół jej matki

Urodzona 18 lutego 2005 roku dziewczynka zaczęła występować w konkursach zanim zaczęła chodzić. Jej matka poświęciła bowiem całe życie, by udowodnić, że Eden jest urodzoną gwiazdą.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Eden urodziła się, żeby zostać gwiazdą, ja tylko ją wspieram - mówiła matka młodziutkiej miss. - Cały mój świat kręci się wokół tego dziecka. Czasem czuję się bardziej asystentką niż matką. Nie szukałyśmy sławy, wypadki potoczyły się same - zapewniała kilka lat temu matka dziewczyny - Mickie Wood.

Aneta Zając w różowych włosach. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał

Mickie uspokajała zaniepokojonych, że dzięki wierze i dyscyplinie, Eden nigdy nie uderzy do głowy woda sodowa. Matka surowo podchodziła do poczynań córki. Ponoć jej zachowanie zostawiało jednak wiele do życzenia. W 2013 roku wyszło na jaw, że Eden Wood ma poważne problemy rodzinne. Była menedżerka gwiazdy ujawniła, że Mickie Wood źle traktuje swoją córkę.

Kobieta została oskarżona o "agresywne i nacechowane seksualnie zachowanie wobec córki". Ponoć Eden piła napoje pobudzające, ponieważ matka chciała, aby podczas konkursów piękności była pełna energii. Zarzucano jej także, że bije kilkulatkę i wyzywa. 8-letnia wówczas dziewczynka trafiła pod opiekę psychologa, a sprawą zajęła się policja.

Eden Wood dziś

Eden ma dziś 16 lat, a jej występy sprawiły, że dziś jest popularną infuencerką. Swoich sił próbuje także na wybiegu. Jednym z wywiadów wyznała, że marzy o zostaniu prezydentką. Nie sposób zauważyć jednak, że 16-letnia Eden zostawiła przywyczajenia z czasów konkursów. Uwielbia mocny makijaż, jej włosy są długie i zawsze idealnie ułożone, a ubiór dopasowany i utrakobiecy.

Oto sławne osoby, które kiedyś były razem. Niektóre nazwiska mogą bardzo zdziwić

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com