Każdy rodzic wierzy w to, że jego dziecko jest wyjątkowe i najpiękniejsze na świecie. Jest to oczywiście zrozumiałe i nie ma w tym nic złego. Gorzej tylko, jeśli rodzic chce swoją myśl udowodnić wszystkim wokół i to często bez zgody i uciechy głównego bohatera całego przedsięwzięcia, czyli dziecka. I tak oto nie brakuje chętnych do konkursów piękności dla dzieci.

Eden Wood, czyli jedna z najbardziej utytyowanych małych miss twierdzi dziś, że bardzo dobrze wspomina okres konkursów i sama chciałaby je w przyszłości organizować. Jednak czy to przeświadczenie jest obiektywną oceną swojego życia, czy po prostu wynikiem tego, że Eden nie znała po prostu innego dzieciństwa - tego bez konkursów i wiecznej rywalizacji?

Kurdej-Szatan w mocnych słowach: „Patologiczni, obsesyjni katolicy wymyślają bzdury”. O co poszło?

Historia Eden Wood i kontrowersje wokół jej matki

Urodzona 18 lutego 2005 roku dziewczynka zaczęła występować w konkursach zanim zaczęła chodzić. Jej matka poświęciła bowiem całe życie, by udowodnić, że Eden jest urodzoną gwiazdą.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Eden urodziła się, żeby zostać gwiazdą, ja tylko ją wspieram - mówiła matka młodziutkiej miss. - Cały mój świat kręci się wokół tego dziecka. Czasem czuję się bardziej asystentką niż matką. Nie szukałyśmy sławy, wypadki potoczyły się same - zapewniała kilka lat temu matka dziewczyny - Mickie Wood.

Aneta Zając w różowych włosach. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał

Mickie uspokajała zaniepokojonych, że dzięki wierze i dyscyplinie, Eden nigdy nie uderzy do głowy woda sodowa. Matka surowo podchodziła do poczynań córki. Ponoć jej zachowanie zostawiało jednak wiele do życzenia. W 2013 roku wyszło na jaw, że Eden Wood ma poważne problemy rodzinne. Była menedżerka gwiazdy ujawniła, że Mickie Wood źle traktuje swoją córkę.

Kobieta została oskarżona o "agresywne i nacechowane seksualnie zachowanie wobec córki". Ponoć Eden piła napoje pobudzające, ponieważ matka chciała, aby podczas konkursów piękności była pełna energii. Zarzucano jej także, że bije kilkulatkę i wyzywa. 8-letnia wówczas dziewczynka trafiła pod opiekę psychologa, a sprawą zajęła się policja.

Eden Wood dziś

Eden ma dziś 16 lat, a jej występy sprawiły, że dziś jest popularną infuencerką. Swoich sił próbuje także na wybiegu. Jednym z wywiadów wyznała, że marzy o zostaniu prezydentką. Nie sposób zauważyć jednak, że 16-letnia Eden zostawiła przywyczajenia z czasów konkursów. Uwielbia mocny makijaż, jej włosy są długie i zawsze idealnie ułożone, a ubiór dopasowany i utrakobiecy.

Oto sławne osoby, które kiedyś były razem. Niektóre nazwiska mogą bardzo zdziwić

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com