Marcelina Zawadzka jest polską modelką, prezenterką, osobowiścią telewizyjną. Prowadziła programy: Projektanci na start dla Fox Life i Dendżer dla TVN Turbo. W 2015 została prezenterką Telewizji Polskiej; współprowadziła program śniadaniowy Pytanie na śniadanie. 

Nowe doniesienia w sprawie ciąży Ani Lewandowskiej. Trenerka marzy o synku

Ostatnio w życiu polskiej modelki działo się spoto nie zbyt przyjemnych rzeczy: usłyszała zarzuty m.in. oszustw finansowych, fałszerstwa faktur i prania brudnych pieniędzy. Przestała pełnić funkcje prowadzącej w "Pytanie na Śniadanie" oraz straciła miejsce w "The Voice of Poland". Aby jakoś się uspokoić, Zawadzka wyjechała na urlop do Meksyku. Chociaż teraz już znajduje się w ojczystej Polski, w social mediach wspomina piękne wakacje.

Na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpiełowym, które było zrobione w Meksyku. Największą uwagę zwrócono na piękne, długie nogi Marceliny oraz na  wielki biust Zawadzkiej. 

Popularne wiadomości teraz

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

#throwback a gdy wokoło sporo ❄️🌬🧊 śniegu ... wrzucę coś na ☀️🫖🔥 #memories #tulum #mexico #wintervibes ☃️ #tbt -napisała gwiazda.

Olga Frycz tłumaczy się z nieodbycia kwarantanny po wakacjach: „Mnie to nie dotyczy”

Fani byli mile zaskoczeni fotografjami modelki, więc pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Jak można być tak piękną!!! 😍🥰🥰🥰🥰

Petarda

Jesteś przepiękna 💜 natura obdarzyła Cię wszystkim co najlepsze 

W tym przypadku natura i geny zrobiły genialna pracę... Piękność 

A jak Ci się podoba modelka Marcelina Zawadzka?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com