Rok 2020 był dla wielu z nas bardzo ciężki, jednak dla Lewandowskich okres ten był pasmem sukcesów. W końcu przywitali wtedy na świecie drugą córeczkę - Laurę, a Robert zyskał miano najlepszego piłkarza na świecie. Także Klara idealnie spisała się w roli starszej siostry. Widać, że Laura jest jej oczkiem w głowie. Ania natomiast oprócz bycia mamą, wciąż pracuje w roli trenerki. I choć w tym roku zaliczyła wizerunkowy spadek, między innymi wtedy, gdy przebrała się za otyłą kobietę - i tak Polki ją kochają.

Anna Lewandowska z Klarą

Ania, celebrując te wszystkie piękne chwile ze swojego bajkowego życia, stara się na bieżąco chwalić się fotografiami i filmikami swojej wesołej rodzinki, oczywiście pilnując przy tym, by przypadkiem nie pokazać całkowicie twarzy swoich pociech. I trudno z podziwem nie patrzeć na to, gdy 3-letnia Klara niczym dorosła trenerka ćwiczy ze swoją mamą fitness, albo gdy widać wtulone siostry, czy też Roberta u boku ukochanej żony.

Piotr Żyła zamieszkał z dziewczyną w nowym domu. Justyna Żyła nie będzie zadowolona

Poranne zabawy w domu Lewandowskich

Tym razem Ania Lewandowska na dowód tego, jaką kochaną ma rodzinkę, pokazała na Insta Story jak jej córeczki budzą o świcie swojego tatę. Klara usiadła na Robercie, a i młodsza Laura próbowała swoimi sposobami zakończyć błogi sen taty. Mimo zmagań dziewczynek Robert wciąż próbował spać, a być może w tej chwili tylko udawał, że nie śpi, żeby Lara i Laura miały jeszcze zabawę. Całość wygląda bardzo uroczo!

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

ujęcie z porannej pobudki Roberta Lewandowskiego

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com