Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Od 2010 jest jurorką i gospodynią programu TVN Top Model.

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. To już kolejna odważna sesja nastolatki

Była prowadzącą programu TVN Misja pies i jednego z odcinków talk show Showmaxu SNL Polska. Wielokrotnie gościła w programie śniadaniowym Dz ień dobry TVN. Była gościem talk-shows Kuba Wojewódzki, Świat się kręci i Gwiazdy Cejrowskiego.

W 2019 roku Krupa po raz pierwszy stała mamą. Modelka urodziła córkę Ashę Leigh. I właśnie od tego momentu media społecznościowe Joanny zostały wypełnione zdjęciami małej Ashy Leigh. Celebrytka pokazywała i nadal pokazuje prawie wszystko, co jest związane z jej córką.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pochwaliła się narzeczonym i pierścionkiem

Popularne wiadomości teraz

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Całkiem niedawna Joanna Krupa opublikowała nagranie Ashy Leigh na Insta Story, gdzie ta bawi się we własnych rzeczach samej Joanny. Na sobie dziewczynka ma lokówki do włosów. Asha otwiera szafę, gdzie mieszczą się wszystkie beauty gadżety Joanny Krupy. No cóż, pociecha rośnie, więc jest ciekawa wszystkiego, co się znajduje wokół niej!  
 
Instagram Joanna Krupa
Instagram Joanna Krupa
 
Instagram Joanna Krupa
Instagram Joanna Krupa
 
Instagram Joanna Krupa
Instagram Joanna Krupa
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Klaudia Halejcio ogłosiła wesołą nowinę. Klaudia Halejcio zaczęła swoją karierę aktorską już jako dziecko. Swoją pierwszą rolę odegrała w wieku 4 lat! Rozpoznawalność dały jej jednak seriale, takie jak Złotopolscy, Pierwsza Miłość czy Hotel 52. Mimo bardzo dobrego początku, Halejcio nie zdecydowała się na studia w kierunku aktorstwa. Zamiast tego, celebrytka może pochwalić się dymplomem z psychologii społecznej
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com