Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska ostatnio została mamą po raz czwarty. Z Maciejem Auguścikiem-Lipką urodziła synka Lucjana. Od poprzednich związków ma trójkę dzieci. W latach 2003–2012 była związana z Maciejem Szaciłłą, z nim urodziła dwóch córek Karolinę i Jagodę. A w związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa. 

Wiesław Gołas jest w ciężkim stanie. Jego żona wspiera aktora.

Monika Mrozowska opublikowała słodkie zdjęcie z synkiem Lucjanem

W swoich mediach społecznościowych aktorka pochwaliła się przesłodkim zdjęciem z małym synkiem. Mrozowska patrzy najprawdopodobniej w okno, trzymając w rękach dziecko. Ma na sobie piękną, granatową suknię.
 
Miałam już nic nie wrzucać, bo to taki dzień na wariackich papierach, ale… Karolina @karolinasynowiec_fotografia właśnie przysłała mi kilka zdjęć, które dziś u mnie zrobiła -zaczęła swój wpis aktorka.
Dalej zdradziła, że z małym Lucjanem mają powód do świętowania. Między innymi jej profil na Instagramie obserwuje już 150 tysięcy internautów:
 
Poza tym … chciałam Wam jakoś podziękować za te 150k, które wprawia mnie w osłupienie,  a do zdjęć z balonami i innymi rekwizytami jakoś brak mi weny. Cieszę się, że jesteście tutaj ze mną, z nami… I wtedy gdy świeci słońce i wtedy gdy wokół szaleje burza z piorunami … Oby tych załamań… „pogody” było jak najmniej. Tego i sobie, i Wam życzę.
Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od zachwycającyh się fanów:
 
Piękna, młoda Mama
 
Cudni
 
Przepięknie
 
Piękne
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com