One są prawdziwe ślicznotki!

1. Anna Popek

Anna Popek to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ma 52 lata. Jakoś w mediach Popek zdradziła, jak zaczyna się jej dzień. Przyzwyczajenie, które pomagają zawsze być piękną

"Dzień zaczynam od gimnastyki kręgosłupa, rozciągam się, jeszcze leżąc w łóżku . Następnie piję 2 szklanki  ciepłej wody z cytryną. Potem się myję zimną wodą" -zdradziła Anna w rozmowie z Faktem. 

2. Katarzyna Skrzynecka

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Aktorka całkiem niedawna skończyła 50 lat. W swoich social mediach Kasia często lubi publikować zdjęcia z pracy oraz swojej rodziny. Bez żadnego problemu aktorka może się pokazać nawet bez makijażu. A całkiem niedawna pokazała się łysa! 

To prawdopodobnie najpiękniejsze dzieci na świecie. Ich uroda jest oszałamiająca

3. Izabella Scorupco

Izabella Scorupco jest znana polska i szwedzka aktorka. Swoją rozpoznawalność otrzymała dzięki filmu o przygodach Jamesa Bonda. Aktorka w swoim wieku, 50 lat, wygląda bardzo młodo i zadbanie. Patrząc na jej zdjęcia, masz wrażenie, że aktorka i w 70 lat będzie tak młodo wyglądać!

4. Małgorzata Kożuchowska

Gwiazda serialu "Rodzinka. pl" ma 49 lat. Aktorka na spokojnie może się pokazać bez makijażu w swoich social mediach i przy tym wygląda bardzo pięknie!

5. Małgorzata Foremniak

Aktorka ma 54 lata. Foremniak stara się ograniczyć używanie kosmetyków do minimum. Uwielbia używać kosmetyki bardziej naturalne. 

Kinga Rusin komentuje przejście Agustina Egurroli do TVP. Padły mocne słowa

6. Anna Mucha

40-letnia aktorka Anna Mucha bardzo często uwielbia wrzucać na Instagrama zdjęcia, gdzie na spokojnie odsłania swoje pośladki lub biust. W swoim wieku nadal jest piękną i seksowną.

7. Kinga Rusin

Dziennikarka ma 49 lat, a takie wrażenie, że tylko 30! Prezenterka używa tylko naturalne kosmetyki i całkiem nie je mięsa. 

8. Aneta Kręglicka

55-letnia modelka, jedyna Polka, która zdobyła tytuł Miss Świata. Ciężko wierzyć, że ma 55 lat. 

9. Danuta Stenka

Polska aktorka filmowa i teatralna ma 59 lat. Wcześniej w rozmowie z mediami Danuta mówiła o tym, jak ma nastawienie na medycynę estetyczną.

"Oczywiście jak we wszystkim trzeba znać umiar. Ja nie mówię nie. Jeśli jakkolwiek będą mogła swoją skórę wspomóc, to jak najbardziej będę ją wspomagać na różne sposoby, ale nie chciałabym, żeby moja twarz straciła charakter. Chciałabym, żeby się starzała z godnością”

10. Małgorzata Rozenek -Majdan

Celebrytka ma 42 lat i wygląda oszałamiająco! Małgosia aktywnie uprawia sport i robi różne zabiegi kosmetyczne, to ona nie raz pokazywała na swoim Instagramie.