Monika Brodka to polska wokalistka popowa. Jest laureatką trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W 2004 roku wydała studyjny album, który uzyskał złotej płyty w Polsce.

10 polskich celebrytek, które z wiekiem stali tylko lepsze (ZDJĘCIA)

Monika Brodka zmieniła swoją fryzurę

Na Instagramowym profilu Brodki pojawiło się zdjęcie, gdzie piosenkarka pochwaliła się swoją nową fryzurą. Między innymi miała na sobie mocny makijaż i obcisłą, skórzaną sukienkę. Artystka miała włosy w kolorze blond. Ufarbowane włosy czy to peruka -nie wiadomo.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

To prawdopodobnie najpiękniejsze dzieci na świecie. Ich uroda jest oszałamiająca

Fani natychmiast zostawiły mnóstwo swoich komentarzy:

Wow. Nie poznałam
Matko! Kto to?
Co za metamorfoza, ciężko poznać
O rany, pani Brodko, to Pani???? Nie poznałam

Nawiasem mówiąc, ostatni studyjny album Brodki pt. "Clashes" ukazał się w 2016 roku. Krążek promowały single "Horses" i "Santa Muerte", "Up in the  Hill" i "My Name Is Youth".

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agata Młynarska pokazała zdjęcia swoich dzieci. Agata Młynarska jest bardzo szczęśliwa, że ​​ma tak wspaniałych synów. Cieszy się z ich sukcesów w życiu osobistym i wspiera ich pod każdym względem. Tadeusz i Stanisław, a także adoptowana córka Sylwia - cała jej rodzina. Oni bardzo kochają mamę. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com