Jessica dramatycznie zmieniła swoje życie w ciągu ostatniego roku. "Żywa Barbie" urodziła się jako mężczyzna i była znana jako Rodrigo Alves. Deklarując się jako dziewczyna, osobowość telewizyjna wyjaśniła, że ​​potrzebuje jeszcze kilku operacji, aby osiągnąć pożądany cel. Teraz przeszła główną procedurę, na którą poleciała do Bangkoku. Między innymi miała zabieg korekty płci, który kosztował jej około 70 tysięcy złotych. 

Kobieta, która nie mogła zapanować nad swoimi włosami przeszła przemianę. Teraz, wygląda obłędnie

Czuję się, jakbym narodziła się na nowo w wieku 37 lat. Kocham moją nową waginę. Trochę jest opuchnięta, ale za to przeurocza. Teraz mogą zacząć moje życie już jako szczęśliwa kobieta. Za trzy miesiące będę mogła nawet uprawiać seks! Moja wagina zdecydowania da mi poczucie pewności siebie, żebym mogła zacząć romansować - przyznała się otwarcie w rozmowie z Daily Mail.

jessica alves przeżyła ciężką opercję
jessica alves przeżyła ciężką opercję

Prezenterka telewizyjna pochwaliła chirurga za to, że nie pozostawił szorstkich blizn.
 
„Po operacji czuję się bardzo senna, ale cieszę się, że w końcu zostałam kobietą. Moje życie będzie dużo lepsze, bo teraz czuję się piękna. Wrócę do Londynu za sześć tygodni i nie mogę się doczekać zakupów, ponieważ było tak wiele strojów, których nie mogłam założyć z powodu mojego penisa ”- powiedziała Jessica.

Jessica ani trochę nie żałuje kosztów na operację, którą miała. 
 
"Rozwinęłam się jako osoba i jako istota ludzka. Urodziłam się jako kobieta transpłciowa. Przez lata, kiedy mnie znaliście, zmagałam się z tym, że zawsze byłam we mnie kobietą. Wizualizuję opiekę nad moim dzieckiem i bycie z kimś, kto mnie kocha i akceptuje mnie takim, jakim jestem" -opowiada celebrytka.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com