Wiktoria Gąsiewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę aktorską zaczęła po tym, jak pojawiła się w krótkiej roli serialu Na Dobre i na Złe. Pojawiła się tak samo w innych serialach, takie jak: Rodzina zastępczaRodzinka.pl , O mnie się nie martwPrzyjaciółki czy Barwy szczęścia. Ponadto odegrała epizodyczne role m.in. w serialach: Mrok Codzienna 2 m. 3Komisarz Alex czy Prawo Agaty. Prywatnie jest związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim. 

Marzena Rogalska ma nową pracę! Czym się zajmuje dziennikarka po odejściu z TVP?

Prywatnie z Adamem Zdrójkowskim znajduje się w związku od 2017 roku. Poznali się na planie zdjęciowym. W serialu "Rodzinka. pl" musieli grać zakochanych nastolatków. Tak dobrze przyzwycaiły się do roli, że w rzeczywistości stali prawdziwą parą. Żaden z nich nie komentuje swoje życie publiczne. Sama Wiktoria w rozmowie z dziennikarzami zaznaczyła, że bardzo chroni swoją prywatność.

Wiktoria Gąsiewska demonstruje swoje dekolte

Ostatnia publikacja pokazuje nam Wiktorię w sportowym topie, spod którego wystaje biust. Aktorka postanowiła uprawić sport i między tym zrobić fotkę. 
Świetny obraz,  Bardzo jesteś piękna 🌹 bardzo mi się podobasz 🌹🌹🌹❤️💋,  Słonecznie i od razu mnóstwo energii -zachwycali się urodą fani Gąsiewskiej. 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła własną markę odzieżową.  Na Instagramie chwaliła się zdjęciami z rajskiej plaży i między tym zapowiadała jedną niespodziankę. Jak się teraz okazuje, Małgosia otworzyła swoją własną markę odzieżową Mrs. Drama. Celebrytka zaprojektowała to sama. Jest to odzież z najlepszych polskich tkanin i uszyte w rodzimych szwalniach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com