Anna Dereszowska to polska aktorka. Zagrała w takich serialach jak ZłotopolscyGlinaTango z aniołemKlub szalonych dziewicPrawo Agaty czy Przyjaciółki. Prywatnie Dereszowska była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym w  2008 roku doczekała się córki Leny. Aktualnie kobieta spotyka się z fotografem Danielem Duniakiem. W sierpniu 2011 roku na świat przyszedł ich syn Maks.

Wojciechowska pokazała w mediach jak naprawdę wygląda ciało po ciąży. „Tak wygląda prawdziwa kobieta”

Anna Dereszowska odwaźnie pozuje wprost z łóżka!

Ostatnio aktorka pochwaliła się ze swoimi fanami odważnym kadrem wprost z pościeli. W tym pokazała piękne śniadanie, która znajdowało się na łóżku. 

Dzień dobry! Śniadanie do łóżka. Ostatnia randka przed lockdownem -napisała Anna Dereszowska.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Paulla chwali się zgrabną sylwetką z wakacji. Mieć taką figurę w 42 lat, to wielki szacunek!

Pod śmiałym zdjęciem aktorki pojawiło się mnóstwo komentrzy od fanów. Bez wątpienia wszyscy zachwycali się sylwetką gwiazdy:

Naturalnie piękna

Sexy

Jest Pani przepiękna kobietą!

Piękna kobieta!!!! Fantastyczne zdjęcie

Jak dla mnie... Najpiękniejsza polska aktorka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda Narożna prezentuje się z mocnym makijażem. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć, gdzie Magda pozuje w różnych obrazach. Może pokazać się w domowej odsłonie i odwrotnie, z makijażem i w jaskrawym ubraniu. Ta niedawna Madzia pochwaliła się zdjęciem, gdzie zaprezentowała się w mocnym makiajżem. Połączenie pięknych, jasnych kolorów i długa, niebieska kreska robią naprawdę wielkie wrażenie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com