Polska aktorka i gwiazda serialu Pierwsza miłość  Alżbieta Lenska w 2018 roku trafiła do szpitala. Wszystko się zdarzyło w ten moment, kiedy na scenie teatru straciła przytomność. Natychmiast hospetalizowano jej do szpitala, gdzie diagnozowano tętniaka. Prognozy były rozczarowujące, a nawet okropne. Lekarz powiedział, że pękł tętniak w głowie. I sam nie był pewny czy uda się uratować aktorkę.

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólną piosenkę

Dla rodziny Lenskiej ten moment był bardzo stresujący i straszny w życiu. Alżbieta zdążyła nawet pożegnać się ze swoimi dziećmi. Na szczęście wszystko poszło w lepszą stronę. Aktorka przeżyła. Po tym strasznym momencie w życiu gwiazda zaczęła aktywnie prowadzić media społecznościowe, gdzie dzieliła się, jak przeszła przez to.

Alżbieta Lenska ze swoim mężem

Ostatnio pojawiła się informacją, że Alżbieta Lenska znów w szpitalu. Czy powodem tego stała wcześniejsza choroba? Nie, powodem stała złamana ręka. Na swoim profilu w Instagram, gwiazda napisała:

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Alzbieta Lenska pokazała swoje zdjęcie z szpitala

"Witam Was w 2020 roku w nowym wydaniu – a konkretnie ulepszonym o tytan w ręce. Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią"

Beata Pawlikowska zaręczyła się!

Fani aktorki zaczęli w komentarzach życzyć jej zdrowia. A my to też chcemy powiedzieć, aby aktorka więcej nie trafiała do szpitala.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com