Znana polska podróżniczka, pisarka Beata Pawlikowska zaręczyła się ze swoim kochanym. Radosną wiadomością pochwaliła się w mediach społecznoścowych. Wydaje się, że to jest nie zwykły pierścionek, on jest z briliantem.

Lady Gaga powiedziała całą prawdę o romansie z Bradley Cooperem

Radosny post Pawlikowskiej pojawił się na jej prifilach w Instagram i Facebook.

Beata Pawlikowska zaręczyła się!

 

"Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie. Czy myślicie, że powiedziałam 'Tak'? #takczynie #dobrepytanie #zaręczeni #cozadzień #BeataPawlikowska #DannyMurdock" - napisała polska pisarka. 

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

W tej samej minucie pojawili się słynne komenatrzy od jej fanów:

"Wasze uśmiechy jasne jak słońce mówią wszystko. Gratuluję. Jak pięknie się patrzy na Wasze szczęście! Zasługuje pani na największe dobro! Fajnie, że pani jest i działa dla nas. Wielkie gratulacje. Życzę szczęścia i wszelkiej pomyślności"

Pełna lista zwycięzców Złotego Globu 2020

Beata Pawlikowska pokazała pierścionek

Dan Murdocki, tak nazywa się nowy mężczyzna podróżniczki. One poznali się w trzy lata temu w Ameryce Środkowej. Pewnego dnia spotkali się w dawnym mieście Majów Caracol w Belize i zakochali się w sobie. Tak samo do swojego wpisu Pawlikowska dodała:

"Cuda się zdarzają! Najczęściej zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewasz. Jeszcze raz dziękuję za życzenia, Wam też życzę dobrej, szczęśliwej miłości i serdecznie pozdrawiam"

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com