Temat Australii nie przestaje być najgłośniejszym tematem w ostatnich czasach. Wszyscy bardzo się martwią i starają się jakoś pomoc w tej sytuacji. Wśród polskich gwiazd możemy znaleźć tych, którzy prowadzą pomoc charytatywną dla tego kraju. Agnieszka Chylińska też należy do tego grona.

Maffashion i Fabijański weszłi na nowy etap w swoim związku

Poza tym ostatnio udostępniła zdjęcie, które wywołało i większości łzy na oczach. Jej dzieci narysowali wyjątkowy rysunek. Na nim możemy zobaczyć, płaczącą koale ze swoim dzieckiem w ogniu. Na obrazku także zabrzmiało pytanie: Mamo, dlaczego tak się dzieje?

Chylińska zdecydowała podzielić się tym obrazkiem na swoim profilu w Instagram. Pod tym postem pojawiło się sporo komentarzy jak od gwiazd, tak i od innych rodziców. 

Natalia Siwiec zaprezentowała się w blond włosach

Agnieszka Chylińska

Piosenkarka Agnieszka Chylińska ma trójkę dzieci - 14-letniego Ryszarda, 10-letniej Estery oraz 7-letniej Krystyny. Obrazek został wykonany przez Estera i Krystynę. Już w takim młodym wieku dzieci zdają sobie sprawę co dzieje się na świecie, a właśnie w Australii.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek hojnie wsparła Australię. Apeluje: „Musimy pomóc. To nasz obowiązek. Jak wiemy, sytuacja tam jest dramatyczna. Pożary, które goszczą tam już od września sieją niebywałe zniszczenie. Dotychczas od ognia zginęło już prawie pół miliarda zwierząt, a ich liczba na pewno się jeszcze zwiększy. W wyniku popularyzowania trudnej sytuacji, z jaką zmaga się Australia, sławne osoby wykorzystują swoją popularność w szczytnym celu i zachęcają do wpłacenia datków na pomoc dla południowego kontynentu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com