Siostry Godlewskie wleciały w polski show-biznes po tym momencie, jak nagrali filmik, gdzie pokazali swoje dane wokalne. Nie staliby dziewczyny tak popularne, jeżeli by nie ich widok. Przecież siostry Godlewskie wyglądają bardzo seksownie i odważnie. Długie czarne włosy, wielki biust i usta, które są bardzo soczyste.

Tomasz Siekielski zachwycił swoją metamorfozą!

W dzisjeszych czasach, dziewczyny nie przestają zaskakiwać swoimi występami polską publiczność. Ale co mówić o Polskę, już poza granicami kraju wiadomo o siostrach Godlewskich.

Siostry Godlewskie

Ostanio pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Godlewska zaśpiewała polską kolędę. Kilka dni temu Małgorzata Godlewska wyznała jednak, że kończy ze śpiewaniem kolęd. Od tego czasu cała masa ludzi odetchnęła z ulgą. Niestety, Małgorzata szybko zerwała swoją obietnicę, upubliczniając nagranie ze śpiewania „Bóg się rodzi” w sylwestrowej, cekinowej kreacji. Więcej na ten temat, możesz przeczytać w naszym artykule. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Teraz zszokowała wszystkich już Esmeralda. Na swoim profilu w Instagram, gdzie ona ma ponad 479 tyś. obserwujących, Godlewska udostępniła zdjęcie bez stanika. Gwiazda jedynie ubrana w krótkie, dżinsowe spodnie, białą koszulę z której wygląda wielki biust. 

Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie bez stanika

Zdjęcie okazało się na tyle ekscytującym, że komentarzy zaczęli pisać nie tylko mężczyźni, a i kobiety. 

Agnieszka Chylińska już tak nie wygląda. Piosenkarka totalnie zmieniła fryzurę

"Ale ty cudowna jesteś,  chciała bym Cię spotkać  jesteś moją idolką tak trzymaj Esmi” „Sexowna”, „Nie ma tak pięknego określenia twojego wyglądu”, „Sexy Monia!”

Jak wam takie zdjęcie polskiej gwiazdy?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com