Walentynki to jest romantyczne święto, które przypada jeden raz na rok. W ten dzień kochane osoby porzucają wszystkie swoje sprawy i spędzają czas tylko ze sobą. Dzień jest naprawdę wyjątkowym, dlatego że czujemy niezwykła magiczność i bajkowość.

Co takiego niezwykłego przygotować dla swojej osoby, aby on/ona zapamiętali to na długi czas?

Romantyczna kolacja

To jest najbardziej tradycyjny prezent na Walentynki. Możecie przygotować smaczne i drogie danie, które nie spożywacie na co dzień. Poza tym jeszcze jedną ważną swadą będzie dekoracja stołu. Może on być w czerwonych albo różowych kolorach. Z długimi świeczkami, które dołączą jeszcze bardziej romantyczności.

Małgorzata Rozenek będzie miała bliźniaków?

Ciepły prezencik

Walentynki jak wiadomo jest w dniu 14 lutego, a ten czas mamy jeszcze lutą zimę. Dlatego można podarować jakieś cieple rękawiczki lub szalik. Dodatkowym atutem będzie, jeżeli będą one wykonane własnoręcznie.

Prezencik ze sex-shopu

Tam, gdzie romantyczność tam i seks. Dlatego specjalizowane sklepy mogą ci pomoc w wybrać jakieś gadżet lub zabawkę.

Wspólny wyjazd

Spędzić razem czas w jakimś innym miejscu, jest to niesamowicie romantycznie. Wszystko zależy tylko od waszego wspólnego budżetu. Kto co wybierze, góry czy morze?

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Agata Duda martwi się o córkę. Co jest powodem zatroskania matki

Miłosny Sertifikat

Musicie nawzajem przedstawić własny certyfikat. W nim napisać 5 rzeczy, które możesz zrobić dla swojej ukochanej osoby. Ważne jest to, że możesz wybrać tylko jedną rzecz, którą trzeba wykonać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com