Numerologia pozostaje popularna od tysięcy lat. Jest to doktryna, która zajmuje się liczbami i ich wpływem na losy człowieka, a nawet może określić jego przeznaczenie.

Oczywiście numerologia nie jest nauką i nie da się udowodnić, czy data urodzenia rzeczywiście określa, kim powinieneś lub staniesz się w tym życiu, ale mimo to wiele osób znajduje pewne korelacje.

Nawet jeśli jesteś zagorzałym sceptykiem i pragmatykiem, z ciekawości możesz dowiedzieć się, jakie przeznaczenie ma dla Ciebie Twoja data urodzenia i w jakim kierunku najlepiej się udać.

Przeznaczenie według daty urodzenia - jak je obliczyć

Jak sprawdzić, jakie jest Twoje przeznaczenie? To bardzo proste. Wystarczy napisać swoją datę urodzenia w kolejności - dzień, miesiąc i rok. Na przykład 25.11.1988. Jeśli urodziłeś się między 23 a 31, musisz odjąć dwadzieścia dwa.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Należy dodać numer roku 1+9+8+8 = 26. Następnie dodać dzień i miesiąc 3+11+26 = 40. Jeśli całkowita liczba jest większa niż 22, to tę liczbę również należy odjąć: 40-22 = 18. W ten sposób 18 będzie karmiczną liczbą przeznaczenia.

Przy okazji należy zrozumieć, że czyjeś przeznaczenie to nie zawód. Nie należy brać rozszyfrowania liczby karmicznej zbyt dosłownie. Jest to raczej informacja do przemyślenia, jakie są Twoje słabe i mocne strony oraz gdzie najlepiej je zastosować.

Moja karmiczna predestynacja według daty urodzenia - rozszyfrowanie

Liczba "1". Twoim przeznaczeniem jest pomagać innym słowem, radą, wiedzą i informacją dla świata. Taka osoba będzie mogła wywierać silny wpływ na innych, tworzyć piękno i harmonię.

Korzystne dziedziny to dziennikarstwo, psychologia, tłumaczenie tekstów, pisanie książek.

Liczba "2". Cel - samopoznanie, rozwój intuicji. Sfera oddziaływania - świat przyrody, nauki przyrodnicze.

Korzystne dziedziny: ekologia, psychologia, diagnostyka życia.

Liczba "3". Przeznaczenie - wnoszenie piękna do tego świata, rozwój sztuki, kultury. Ważne jest, aby kobieta realizowała się jako matka, dosłownie i w przenośni.

Korzystne dziedziny: projektowanie i modelowanie ubrań, pomoc w tworzeniu stylu, wychowywanie dzieci, praca w sztuce, stanowiska kierownicze.

Liczba "4". Przeznaczenie - spełnienie zawodowe, także potrzeba wzięcia odpowiedzialności za swoje sprawy i rodzinę oraz nauczenia się jak osiągać swoje cele.

Korzystne dziedziny: biznes, zarządzanie organizacją, stanowiska kierownicze w dowolnej dziedzinie.

Liczba "5". Ta osoba jest przeznaczona do przekazywania wiedzy.

Korzystne dziedziny: filozofia, historia, pedagogika.

Liczba "6". Miłość w różnych formach jest podstawą życia takiej osoby. Należy nauczyć się ufać swojemu sercu w wyborze drogi życiowej i ukochanej osoby.

Korzystne dziedziny: medycyna, aktorstwo.

Liczba "7". Przeznaczeniem jest zmiana świata wokół siebie. Ważne jest, aby nie ukrywać, ale rozwijać swoje talenty, nauczyć się pracować z informacjami i ludźmi.

Korzystne dziedziny to polityka, wojsko, transport i żegluga.

Liczba "8". Przeznaczenie: walka o sprawiedliwość, pomoc ludziom w kwestiach prawnych, ochrona bliźniego.

Korzystne dziedziny: jurysprudencja, praca prawnika, realizacja papierów, umów.

Liczba "9". Przeznaczenie: rozwój duchowej strony osobowości. Taka osoba musi uczyć się od starszych pokoleń i opiekować się ludźmi w podeszłym wieku.

Korzystne dziedziny: praca w organizacjach społecznych, pole naukowe, studiowanie historii i filozofii.

Liczba "10". Przeznaczenie: poszukiwanie równowagi między światem materii i duchowości, działalność charytatywna. Należy unikać niebezpiecznych spraw finansowych i hazardu.

Bankowość, finanse, księgowość i rozwój biznesu to korzystne dziedziny.

Liczba "11". Przeznaczona do okazywania troski i miłości. Ważne jest, aby nauczyć się tworzyć harmonijne związki, łącząc duchową i fizyczną intymność.

Korzystne dziedziny: sport, sprawy wojskowe, opanowanie masażu, praca w agencji małżeńskiej.

Liczba "12". Ci ludzie muszą kontrolować swoje emocje, nie dramatyzować, unikać sytuacji ofiarnych, nie uzależniać się od alkoholu i innych nałogów.

Korzystne dziedziny: badania naukowe, pomaganie ludziom psychologicznie, studiowanie filozofii, wyrażanie siebie poprzez sztukę.

Liczba "13". Przeznaczenie - spokojnie zaakceptuj zmiany, naucz się rozstać z przeszłością, otwórz drzwi do przyszłości. Ważne jest, aby skierować wysiłki na pomoc wszystkim potrzebującym.

Korzystne dziedziny: medycyna, służby ratownicze, straż pożarna.

Liczba "14". Przeznaczenie: starać się wykonać niezbędne działania w odpowiednim czasie, zjednoczyć innych ludzi w zespole, doprowadzić do wspólnego celu.

Korzystne dziedziny: usługi przewodnickie, dyrygent, pomoc społeczna, uzdrowiciele.

Liczba "15". Przeznaczenie: kierowanie energii na dobre uczynki, unikanie magii, uzależnień, pokus, przestępczości. Osoby te mają zwykle predyspozycje do ezoteryki, uzdrawiania ludzi.

Korzystne dziedziny: biznes, psychologia, uzdrawianie.

Liczba "16". Tworzenie nowych rzeczy. Jednocześnie ważne jest, aby zakończyć wszystkie rozpoczęte projekty i nie sprzeciwiać się pojawieniu się nowego.

Korzystne dziedziny: działalność administracyjna, programowanie, budowa.

Liczba "17". Przeznaczenie: rozwój wewnętrznego potencjału i kreatywności. Ci ludzie są wezwani, aby uczynić świat piękniejszym i wygodniejszym miejscem.

Korzystne dziedziny: sztuka, astrologia.

Liczba "18". Przeznaczenie: uczynić świat bardziej przytulnym miejscem, zająć się rodziną i domem.

Korzystne dziedziny: gotowanie, psychologia, medycyna.

Liczba "19". Przeznaczenie to pomoc i wsparcie.

Polityka, przywództwo, kreatywność.

Liczba "20". Przypisanie: budowanie harmonijnych relacji rodzinnych, pomoc bliskim. Wykazanie się sprawiedliwością i humanitarnym podejściem do ludzi powinno być kluczem w swoim spojrzeniu.

Korzystne dziedziny: studia z zakresu historii, psychologii, medycyny, prawoznawstwa.

Liczba "21". Przeznaczenie - otworzyć serce na nowe i nieznane: inne kultury, religie, narodowości, rozwijać tolerancję, zrozumienie ludzi.

Korzystne dziedziny: praca z językami obcymi, misje dyplomatyczne, badanie innych kultur, specjaliści od know-how.

Liczba "22". Przeznaczona do poznawania świata, podróżowania, korzystania z życia, zachowania wewnętrznego uczucia dzieciństwa i dzielenia się nim z innymi.

Korzystne dziedziny: praca w szkołach lub przedszkolach (doradcy, nauczyciele, wychowawcy, nianie), praca z wyjazdami służbowymi.

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Agnieszka Fitkau-Perepeczko poszukuje zastępstwa dla swojego męża. "Musi być nonszalancko ubrany"