- Jak możesz mówić takie rzeczy o swoim synu, zrobiłeś nawet test DHA, ale to dla ciebie za mało?

- A może je sfałszowałeś, nie wiem. -Skąd miałbym wziąć pieniądze na sfałszowanie testów? -Skąd? Twój były dał mi pieniądze, żeby wcisnąć mi swoje dziecko.

- Krzysztof, czy ty w ogóle wiesz, co mówisz? Wszystkie dzieci takie są, na początku nie wyglądają jak nikt inny.

- Nie chcę więcej tego słuchać, pakuj się i nie przychodź tu dzisiaj" - krzyknął Krzysztof i trzasnął drzwiami. Lisa usiadła na podłodze z dzieckiem na rękach.

Mały Adam głośno płakał, prawdopodobnie dlatego, że wiedział, że jego mama nie czuje się dobrze. Chłopiec krzyczał, a Lisa długo nie mogła go uspokoić. Kiedy dziecko zasnęło, Lisa zadzwoniła do swojej jedynej bliskiej osoby:

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

- "Babciu, on mnie wyrzucił. Nie wierzy, że dziecko jest jego". -Powiem mojej przyjaciółce, jej syn przyprowadzi cię do naszego domu". Od samego początku babcia ostrzegała Lisę, żeby nie wychodziła za Krzysztofa.

Okazało się to bardzo głupie. Lisa miała 22 lata, właśnie zerwała ze swoim chłopakiem, a w jej życiu pojawił się Krzysztof. Nie kochała go, chciała tylko udowodnić byłemu, że nie cierpi z powodu ich rozstania.

To było śmieszne, ale co można zrobić? Sześć miesięcy później pobrali się. I wtedy Lisa zdała sobie sprawę, że jest w ciąży. Dwie godziny później przyjechał Michał, wnuk przyjaciółki jej babci.

Pomógł zapłakanej Lisie spakować jej rzeczy, a sam zdemontował łóżeczko, a Lisa zaproponowała mu kawę: "Chętnie się napiję, ale tylko w mieszkaniu mojej babci" - powiedział Michał i uśmiechnął się.

Od tego dnia zaczął częściej odwiedzać Lisę, kupując artykuły spożywcze i zabierając ją i jej syna do szpitala. Potem zaczęli spacerować po parku i chodzić do restauracji.

Wtedy Liza zdała sobie sprawę, że jest naprawdę zakochana. Pobrali się, a dwa lata później Lisa urodziła córeczkę. Adam już dorósł i stał się kompletną kopią jej byłego męża. Kiedy Krzysztof zobaczył swojego syna, pożałował, że zrujnował mu życie.

Pisaliśmy również o: Kiedy nieżyjąca matka przyszła we śnie i powiedziała jej, że Anna wkrótce zostanie matką, wydawało się to niemożliwe, ale potem zdarzył się cud

Może zainteresuje: Wróciłam z pracy za granicą i zamierzałam kupić mieszkanie dla syna. Ale po tym, co powiedziała jego żona, straciłam tę chęć

Przypominamy o: "Wnuczko, nie tak cię wychowałem. Nie powinnaś oceniać ludzi." Dziadek powiedział i zniknął, zmieniając Martę na zawsze