Nowi pracownicy, którzy byli zadowoleni ze skromnych wynagrodzeń, w znacznym stopniu przyczynili się do tego sukcesu. Andrzej, który zawarł umowę, spodziewał się znacznej premii.

Wieczorem tego samego dnia zaprosił swoją sekretarkę Annę na wspólne świętowanie do restauracji, sugerując możliwy wyjazd nad morze. Andrzej zawsze preferował nieskomplikowane związki, a Anna ze swoją beztroską osobowością idealnie się do tego nadawała.

Preferencje Andrzeja wynikały z jego dyskomfortu związanego z żoną Mariną, która była inteligentna i oczytana, ale nieustannie sprawiała, że Andrzej czuł się gorszy.

Kilka miesięcy później Andrzej i Maria wracali samochodem z wycieczki do teściowej. Maria prowadziła, bo Andrzej był trochę pijany. Mieli wypadek na ruchliwym skrzyżowaniu: Andrzejowi nic się nie stało, ale Maria trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Teraz Andrzej, który ma zaledwie 35 lat, musiał zmierzyć się z koniecznością opieki nad żoną.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

Zawsze miła i współczująca, Maria często przedkładała pomoc innym nad obowiązki domowe, ku rozczarowaniu Andrzeja.

Po wypadku przyjaciele Marii początkowo zjednoczyli się wokół niej, ale ostatecznie się rozeszli, zmuszając Andrzeja do zatrudnienia pielęgniarki.

Stan Marii wymagał długotrwałego, kosztownego leczenia, co dodatkowo obciążało Andrzeja, który coraz częściej znajdował powody, by unikać swoich obowiązków.

Pragnąc wolności, Andrzej postanowił zrobić sobie przerwę, wydając swoją premię na wakacje z Anną. Kiedy Andrzej wrócił z wakacji, okazało się, że nie chce wracać do domu.

Spędził kilka dni w wiejskim domu przyjaciela, co doprowadziło do spóźnienia się do pracy i późniejszej reprymendy od szefa.

W końcu Andrzej wrócił do domu, ale zastał puste mieszkanie. Słysząc hałas w kuchni, zobaczył stojącą i uśmiechniętą Marię.

Maria powiedziała mu, że pod nieobecność Andrzeja Andrzeja, skupiła się na swoim powrocie do zdrowia, a nawet zaczęła zarabiać dużo pieniędzy dzięki nowej pracy online.

Celowo utrzymywała swoje postępy w tajemnicy przed Andrzejem, który nie był świadomy jej poprawy.

Maria uprzejmie pozwoliła Andrzejowi tymczasowo zamieszkać w jej mieszkaniu i pracować jako jej kurier biznesowy, ale dała jasno do zrozumienia, że ich związek dobiegł końca.

Andrzej, przytłoczony niezależnością i determinacją Marii, mógł tylko stać zdumiony, gdy zdał sobie sprawę, że jego żona planuje przyszłość bez niego.