Pomimo tego, że miałam wyższe wykształcenie z czerwonym dyplomem i własne mieszkanie, nadal uważała, że nie jestem wystarczająco dobra dla jej syna. Mimo to mój mąż wybrał mnie.

Ponieważ przed ślubem mieszkał z matką w jednopokojowym mieszkaniu, od razu po ślubie wszedł na wyższy poziom.

Opłaciłam jego rozwój zawodowy, znalazłam mu dobrą pracę i urodziłam nasze dziecko.

Jednak podczas mojego urlopu macierzyńskiego teściowa przyszła mi pomóc, ale skrytykowała mnie przed wszystkimi za to, że nie dbam odpowiednio o dziecko, męża i mieszkanie.

Pewnego dnia teściowa oznajmiła, że postanowiła odejść z pracy ze względu na mnie, uważając, że bez niej sobie nie poradzę. Tym razem nie mogłam już tego znieść. Powiedziałam jej wprost, że nie potrzebuję już jej pomocy.

Popularne wiadomości teraz

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Była na mnie wściekła i ogłosiła, że więcej nas nie odwiedzi. O dziwo, mój mąż zgodził się z matką i kazał mi przeprosić.

Albo jutro pójdę na urlop macierzyński. Oczywiście wybrałam drugą opcję i poszłam na urlop macierzyński. Ale od następnego miesiąca pensja mojego męża była uważana wyłącznie za jego dochód.

Pomimo tego, że pracowałam przez długi czas, musiałam sama utrzymywać naszą córkę.

Jestem tym wszystkim zmęczona i od dawna myślę o rozwodzie, ale nie chcę, żeby moja córka dorastała bez ojca. Nie mam pojęcia, co teraz zrobić.