Czasami wydawało się, że mój mąż został po prostu zastąpiony: nie podobało mu się absolutnie wszystko, co robiłam, ciągłe wymagania i ani odrobiny szacunku czy romantyzmu.

Pewnego dnia czułam się naprawdę źle, więc wróciłam wcześniej z pracy. Mój mąż był bardzo zaskoczony, gdy zobaczył mnie na progu, a potem okazał wyraźne niezadowolenie.

Kiedy poprosiłam go o zrobienie mi herbaty, spojrzał na mnie nieszczęśliwy i powiedział, że sama mogę ją sobie zrobić. Zaczął rozmawiać przez telefon, po czym wyszedł. Nie rozumiałam, z kim mógł rozmawiać w ten sposób. Szpiegowałam go przez szparę w drzwiach.

Mężczyzna stał przed otwartymi drzwiami wejściowymi, a na klatce schodowej stała wysoka brunetka w obcisłej minispódniczce. Potem rzuciła się mojemu mężowi na szyję, całując go namiętnie. Byłam oszołomiona, ale w tym momencie zaczęłam otrzymywać odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Wciąż czułam się źle, więc nie rozpętałam skandalu, tylko wróciłam do łóżka. Całą noc rozmyślałem o swoim życiu, gdzie popełniłem błąd? Prawdopodobnie pięć lat temu, kiedy poślubiłam mojego męża.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Następnego wieczoru mój mąż wrócił do domu, a ja powiedziałam mu, że składam pozew o rozwód. Kazałam mu zabrać swoje rzeczy i opuścić mój dom. Na początku był bardzo zaskoczony, a potem powiedział, że będę tego żałować.

Bardzo mnie to rozbawiło. W końcu odetchnęłam głęboko, gdy otrzymałam oficjalny rozwód. Jakże jestem teraz szczęśliwa, jakbym zdjęła z siebie wielki ciężar. Nie musiałam tak długo znosić lekceważącej postawy mojego męża.